in ,

Başkandan ‘İnce’ davranış

Koronaviris salgını nedeniyle Mardin’de görev yapan Meltem ve Nedim Gülcan çifti, sosyal medya aracılığıyla Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce’den ikiz çocukları Kuzey ve Rüzgar’ın doğum günlerini kutlamalarını istedi. Başkan İnce’de doğum günü pastasını alıp ikizlerin 6.yaşını birlikte kutladı.

baskan-inceden-ince-davranis

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle görev yerleri Mardin olan Meltem ve Nedim Gülcan çifti virüsün başlamasından sonra ikiz çocukları Kuzey ve Rüzgar (6) ile kız çocukları Elif’i (4) Güzelbahçe Özzümrüt Sitesinde oturan anne ve babasının yanına göndermek zorunda kaldı.

İkiz çocuklarının doğum günleri için sosyal medyadan Başkan Mustafa İnce’ye mesaj attı. Başkan İnce’de bu isteği geri çevirmedi ve ikizlere doğum günü sürpriz yaptı. Vatanı için görev başında olan Meltem ve Nedim çiftinin bu isteklerini yerine getirmenin kendilerine büyük bir mutluluk verdiğini söylen Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, “Sosyal medya hesabımıza gelen mesajı arkadaşlar söyleyince duygulandım. Nedim bey vatanı koruyor, Meltem Hanım insanları hastalıktan koruyor, ikisi de vatan sathında görev başındalar, vatani görevlerini kilometrelerce uzakta çocuklarının hasretiyle yapıyorlar. Bu yaşta çocukların anne ve babanın sevgi ve şefkatine ihtiyaçları var. Fakat içinde bulunduğumuz bu durum maalesef bu zorlu koşulları da yaratıyor. Bizlerde onlara bu mutluluğu yaşatmak için ikizlerimiz Kuzey ve Rüzgâr’ın doğum günlerini kutladık. Anne ve babasına canlı yayında bağlanıp bu mutluluklarına ortak olduk. Umarız bu hastalık bir an önce son bulur, Kuzey, Rüzgar ve Elif anne ve babalarına kavuşurlar. Onlar vatanları için büyük mücadeleler veriyorlar. Bizler vatanı onlara emanet ettik, onlarda çocuklarını bizlere emanet ettiler. Kısa sürede bu hastalık biter yeniden eski günlerimize geri döneriz temennimiz bu yönde. Çocuklarımıza uzun ömürler, sağlıklı yaşlar diliyorum” diye konuştu.

Koronavirüs su tüketimini arttırdı: İzmir’deki barajlar tehlike sinyali veriyor!

karsiyakada-kaptanin-buyuk-sevinci

Karşıyaka’da kaptanın büyük sevinci