Tugay’dan Meclis’te ‘SDT’ çıkışı: Öyle tek belediye başkanına yıkarak olmuyor bu işler! Tugay’dan Meclis’te ‘SDT’ çıkışı: Öyle tek belediye başkanına yıkarak olmuyor bu işler!

Soğukkuyu ve Postacılar Mahallelerini ziyaret eden Başkan Önal, muhtarlar ve ekibiyle birlikte mahallelerin ihtiyaçlarını ve eksikliklerini yerinde tespit etti.

Her Mahalleye Eşit Hizmet Anlayışı:

Adalet Mahallesi'nden sonra Soğukkuyu ve Postacılar'ı da ziyaret eden Başkan Önal, bu sayede Bayraklı'nın her mahallesine eşit hizmet götürmeyi amaçlıyor. Ziyaretlerde muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Önal, mahalle sakinlerinin öneri ve taleplerini dinliyor, eksiklikleri not alıyor.

İhtiyaçlar Acilen Karşılanacak:

Soğukkuyu Muhtarı Coşkun Bülbül ve Postacılar Muhtarı Abidin Topçu ile birlikte mahalleleri inceleyen Başkan Önal, imkanlar dahilinde acil ihtiyaçların en kısa sürede karşılanacağını vadediyor. Çevre ve sokak düzenlemeleri, parklar, yol-kaldırım çalışmaları, temizlik ve ilaçlama gibi konularda gerekli çalışmalar başlatılıyor.

Kahvaltıda Vatandaşlarla Buluşma:

Mahalle ziyaretleri kapsamında esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Önal, Postacılar Mahallesi'nde kendisini kahvaltıya davet eden ilçe sakinlerini kırmadı. Vatandaşlarla sohbet edip belediye çalışmaları hakkında bilgi veren Önal, talep ve önerilerini de aldı.

Bayraklı Daha Yaşanabilir Hale Gelecek:

Başkan İrfan Önal, mahalle ziyaretlerinin önemini vurgulayarak şunları söylüyor: "Mahallelerimizi ziyaret etmek ve vatandaşlarımızın taleplerini dinlemek bizim için büyük önem taşıyor. Seçim döneminde verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz. Halkımızın istek ve önerileri doğrultusunda çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Bu kapsamda tüm mahallelerimizi adım adım gezerek sorunları yerinde inceliyoruz. Mahallelerimizde oluşan sıkıntıları imkanlarımız dahilinde en kısa sürede çözerek Bayraklı'yı daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için hep birlikte çalışacağız."

Kaynak: BÜLTEN