in ,

Bergama’da Belediye borçlarını taksitlendirme ve indirim fırsatında son 7 gün

Gecikme faizlerinde yüzde 90’na yakın indirim sunan 7256 sayılı kanun kapsamında başlayan borç taksitlendirme işlemleri 31 Aralık 2020 Perşembe günü sona eriyor. Bu fırsattan yararlanmak isteyen vatandaşlar için son 7 güne girildi.

bergamada-belediye-borclarini-taksitlendirme-ve-indirim-firsatinda-son-7-gun

Bergama Belediyesi’ne günü geçmiş borçları bulunan vatandaşların yapılandırma işlemlerinde sona yaklaşılıyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında belediye girişinde bulunan Haluk Elbe Salonu’nda oluşturulan tahsilat bölümünde işlemler rahatlıkla yapılmaya devam ediyor. Yapılandırma fırsatından yararlanmak isteyen vatandaşlar başvurularını 31 Aralık 2020 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar www.bergama.bel.tr web adresi üzerinden e-devlet şifresi ile ‘giriş yap’ lingi üzerinden şifrelerini tuşlayarak, ya da belediyeye şahsen başvuruda bulunarak yapabiliyorlar.

PEŞİN ÖDEMELERDE YÜZDE 90 FAİZ İNDİRİMİ

Vatandaşlara vergi ve para cezalarını peşin ödemeleri halinde yüzde 90 faiz indirimi fırsatı sunan işlemlerde isteyen taksitlendirme seçeneğinden de yararlanabiliyor. Ayrıca ödemeler kredi kartı ile de yapılabiliyor.

bayrakli-belediyesi-86-bin-noktayi-dezenfekte-etti

Bayraklı Belediyesi 86 bin noktayı dezenfekte etti

bisikletlere-zarar-veriyorlar

Belediyenin bisikletlerine kilidini ve şasesini kırarak zarar veriyorlar!