2009 yılında meslektaşı Halit Ergenç ile dünyaevine giren ve Ali, Han, Leyla adında üç çocuğu olan Bergüzar Korel, İbrahim Selim’in YouTube programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”ye katıldı. Özel hayatını gözlerden uzak tutmaya özen gösteren ünlü isim, takıntılarından bahsetti.

"HEP AYNI ÇAMAŞIRI GİYMEM GEREKİYOR"

Bergüzar Korel, “Uçağa binmeden önce sosyal medyada ‘Hikâye’ paylaşmam. Eğer uçak düşerse ‘Son Hikâye’si buydu’ diye haber olmasın isterim. Mesela ‘Kızlar ve Oğlanlar’ oyununu oynarken hep aynı çamaşırı giymem gerekiyordu. Onu bulamazsam eğer biterdim. Çamaşırı görmüyoruz ama ben onun orada olduğunu biliyordum" dedi.

"HAYAT BİZİ BAŞKA YERLERE GÖTÜRDÜ"

Eşi Halit Ergenç ile "Binbir Gece" dizisinden önce tanıştığını açıklayan Korel, "2001’de Halit, annem ve babamın rol aldığı dizide oynuyordu. Biz de 2004’te tanıştık. 2004’te 27 Mart sabahı Dünya Tiyatrolar Günü’nde annemle kahvaltıya gittik. Güvercinler'i çekerken iki ayak kadraja girdi ve o Halit’ti. Ondan önce de arkadaşımla bir kafede hocamın dedikodusunu yaparken Halit’e yakalandım. Hayat bizi başka yerlere götürdü" dedi.

Binbir Gece'de oynarken insanların kendisine dokunmak istediğinden de bahseden ünlü oyuncu, "Ben kimseye dokunmayı sevmem, kimseyi öpmem, bana dokunulmasından da hiç hoşlanmam. Mesela 'Şehrazat' karakterini canlandırırken izleyici üzerime gelip bir anda bana dokunuyordu. Fiziksel temastan kaçmak bence o zaman çıktı" ifadelerini kullandı.

İdil-Mert Fırat Cannes Film Festivali'nde İdil-Mert Fırat Cannes Film Festivali'nde

"İLK NECATİ KUTLU'YU ARAMIŞTIM"

Öte yandan Korel, birkaç ay önce Halit Ergenç'ten evlilik teklifi aldığı günü "22.05.2009... Sanem Öztanık'ın düğünündeyiz. 15 gün önce yani bugün evlilik teklifi etmiş ve denizin ortasında bir adada ilk Necati Kutlu'yu aramışım..." sözleriyle anlatmıştı.

Kaynak: NTV