in ,

‘Bir Kira Bir Yuva’ya destek!

Depremzedelerin barınma sorununa çözüm bulmak için İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ‘Bir Kira Bir Yuva’ kampanyasına destek

bir-kira-bir-yuvaya-destek

Ege Telgraf (Ali Ekrem Kulağıduymaz) – Kahramanmaraş’ta yaşanan iki büyük depremin ardından depremzedelerin barınma sorununa çözüm bulmak için İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı ‘Bir Kira Bir Yuva‘ kampanyası için Halk TV’de bağış gecesi düzenlendi.

Sanat, spor, edebiyat ve siyaset dünyasından birçok ismin katıldığı gece İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.

İzmir’de kurulu bulunan Tekinalp Şirketler grubu kampanyaya destek verdi.

Tekinalp Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Rojda Tekinalp İzmir’de bulunan Balçova Selway Outlet alışveriş merkezi ve Maja Life Çeşme oteli adına 100.000 TL bağışladı.

Şirketten yapılan açıklama da” Depremin yaralarını sarmak için tüm Türk halkının seferber oldu. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün zorlukların devlet ve millet bir olarak aşacağız. Biz tekinalp şirketler grubu olarak depremin ilk gününden itibaren yardım tırlarımızı tüm deprem bölgelerine ulaştırdık. Var olan otellerimizde de depremzedelerimizi ağırlamaya onlara bir nebze olsun can olmaya devam ediyoruz” denildi.

depremzedeler-icin-duzenlenen-yardim-macinda-kavga

Depremzedeler için düzenlenen yardım maçında kavga!

iki-otomobilin-carpistigi-kazada-1-kisi-oldu-4-kisi-yaralandi

İki otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı