in ,

“Birlik ve beraberlikle aşamayacağımız engel yok”

AK Parti Buca İlçe Başkanlığı’nın ilk Yönetim Kurulu toplantısı İlçe Başkanı Murat Yeşiltay yönetiminde gerçekleştirildi

birlik-ve-beraberlikle-asamayacagimiz-engel-yok

Bir süre önce göreve başlayan AK Parti Buca İlçe Başkanlığı’nın ilk Yönetim Kurulu toplantısı İlçe Başkanı Murat Yeşiltay yönetiminde gerçekleştirildi.

Yönetim Kurulu toplantısına AK Parti İzmir İl Teşkilat Başkanı Nail Kocabaş Buca İlçe Koordinatörü Erkan Özkan, İl Yöneticileri Emrullah Duran ve Yusuf Gültekin de katıldı. Ayrıca toplantıda AK Parti Buca Kadın Kolları Başkanı Zülfiye Kula ile Gençlik Kolları Başkanı Kemal Akdoğan da iştirak etti.

Toplantıda ilk olarak konuşan AK Parti Buca İlçe Başkanı Murat Yeşiltay, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın omuzlarındaki yükü biraz olsun hafifletmek bilinciyle Buca’daki çalışmalarımıza başladık. Buca’da partimize oy veren ve bizleri destekleyen tüm gönüldaşlarımızla birlikte tüm Buca’nın sesi olmaya ve tüm Buca’yı kucaklamaya talibiz. Birlik ve beraberlik içerisinde kimseyi ötekileştirmeden hep beraber ve omuz omuza çalışacağız. Bu bir nöbet değişimidir. Bizden önce görev yapan tüm ilçe başkanlarımıza ve çok kıymetli yöneticilerine bir kez daha emekleri için teşekkür ediyoruz. Yolumuz uzun, yükümüz ağır. Bu bilinçle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Daha sonra konuşan AK Parti İzmir İl Teşkilat Başkanı Nail Kocabaş da, “Bu bir bayrak yarışıdır. Şimdiye kadar Buca’da görev yapan tüm ilçe başkanlarımıza ve teşkilat mensuplarımıza teşekkür borçluyuz. Buca İlçe Başkanımız Murat Yeşiltay nezdinde, tüm Buca teşkilatımıza görevlerinde başarılar diliyoruz. “ diye konuştu.

kalp-carpintisini-ihmal-etmeyin

Kalp çarpıntısını ihmal etmeyin

baskan-surekliden-efes-kanal-yolu-mujdesi

Başkan Sürekli’den Efes Kanal Yolu müjdesi