in ,

“Bizim niyetimiz gönülleri kazanmak”

Menemen CHP’de adı ilçe başkanlığı için geçen Ömer Güney, “Aday olursam herkesi dinleyecek, ortak akılla bir yönetim oluşturacağız” dedi

bizim-niyetimiz-gonulleri-kazanmak

CHP’de delege seçimlerinin tamamlanmasının ardından ilçelerde de kongre heyecanı başladı. Menemen’de yarışa katılan isimler arasında 31 Mart Yerel Seçimlerinde belediye başkan aday adayı olan, seçim sonrası belediye başkan yardımcılığına getirilen Ömer Güney, “Buradaki söz partililerimizde, partimizin delegelerinde, üyelerinde. Delegasyonla görüşmelerini sürdürüyorum. Bu hafta sonuna kadar da bir takım görüşmelerimiz olacak, işin sonunda nihai kararımı açıklayacağım” dedi. “Menemen’de herkes bizi sever tanır ben de herkesi çok severim” diyen Güney, “Dolayısıyla bu yarışa girersek zaten kazanarak çıkarız ama gönülleri kazanarak çıkmak bizim niyetimiz. Şu anda süreç yeni olduğu için başka adaylar da olacaktır. Bu işler kongre zamanında verilecek imzalarla belli olur. CHP Kongreleri her zaman heyecanlı ve çekişmeli geçer. Delegemizin de böylesi atmosferlerden keyif aldığı düşüncesindeyim. Her şeyin ilçemiz için güzel olacağı inancındayım. Menemen’de de şu anda gayet olumlu bir hava hakim. Mahalle delege seçimlerinde de gayet verimli bir süreç yaşadığımız kanaatindeyim, hiçbir tartışma yaşanmadan tamamladık. İlçe kongremizin de aynı verimlilikle geçeceğini düşünüyorum” dedi.

“Bu yolu açarız”

“Çok renklilik ve çok seslilik kötü bir şey değildir” diyen Güney, “Partimden de benim için talep gelir de aday olursam herkesi dinleyecek, ortak akılla doğru bir yönetim tarzı oluşturacağız. Hiçbir zaman kavga ve gürültüden taraf olmadan diyalog içerisinde bir süreç yürütme arzusundayız. Tabi ki çok renkli ve çok sesli olması partimize zarar vermez. Düşüncelerin özgürce açıklanması ve her platformda da konuşulması gerekir. Biz de bu yolları açarız. Partiyi de parti binasının dışına taşımak gibi bir arzumuz var. Partimiz zaten emin adımlarla iktidara yürüyor. Bu yolda da yerelde kazanılan her türlü başarıyı genele taşıma mücadelesini sürdürmeliyiz. Süreç içinde de bu doğrultuda çalışma yapma hedefindeyim. Menemen bizi, biz Menemen’i çok seviyoruz. Mart’ta her şey çok güzel olmuştu, ocak güzelliğe güzellik katacaktır” ifadelerini kullandı.

Yağmur Gülü / Özel Haber

sirin-akgul-chp-cigli

Akgül: Sevgi-barış-hoşgörü dili egemen kılınacak

ersan-erdura-elvis-presleyersan-erdura-elvis-presley

Yerli Elvis Presley “İzmirliler seçici”