Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki, göreve geldiği günden beri hızlı çözüm gerektiren sorunları aynı gün içinde çözmek için ‘Acil Müdahale Ekibi’ni kurdu. Ekip, asfalt yaması, kaldırım tamiri, park bakımı ve ot temizliği gibi acil müdahale gerektiren sorunlara anında müdahale ediyor.

Bayraklı’da sel felaketinin izleri siliniyor! Belediye ekipleri iş başında Bayraklı’da sel felaketinin izleri siliniyor! Belediye ekipleri iş başında

Başkan Eşki, her sabah saat 05.00’te Bornova’nın farklı mahallelerini ziyaret ederek sorunları yerinde tespit ediyor ve Acil Müdahale Ekibi’ne iletiyor. Dört kişilik ekipler, gün içinde asfalt yaması, parke taşı tamiri gibi işlerin yanı sıra tehlike arz eden otluk alanların temizlenmesi ve çöp konteynerlerinin bakımı gibi görevleri yerine getiriyor.

Acil Müdahale Ekibi, hızlı ve etkili hizmetleriyle Bornovalılar tarafından da takdirle karşılanıyor. Başkan Eşki, bu hizmetin Bornova’nın konforunu artırmak için önemli bir adım olduğunu belirtiyor ve ekibin özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor.

Kaynak: BÜLTEN