Bozdoğan Kaymakamlığı’nın koordinesinde Bozdoğan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün organizasyonuyla hayata geçirilen ‘Sazlı Sözlü Bozdoğan Gençlik Buluşmaları’nın ilki gerçekleştirildi. Gençlerin eğlenmeleri ve sosyalleşmeleri amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte bir araya gelen Bozdoğanlı gençler ise hem eğlendi hem unutulmaz bir gün geçirdi. Rasim Menteşe Vakfı Konukevi’nde gerçekleştirilen etkinlikte gençler, hazırlanan programda sazlar eşliğinde türküler söylerken, etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür etti. Bu yıl ilki gerçekleştirilen etkinliğin gençlerin sosyalleşmesi adına devam ettirileceği öğrenildi.

Depremlerde zarar gören 159 yıllık cami yeniden ayağa kaldırılıyor Depremlerde zarar gören 159 yıllık cami yeniden ayağa kaldırılıyor

Konu ile ilgili Bozdoğan Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada ise “Gençlerimizin eğlenmeleri ve sosyalleşmeleri amacıyla Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüzce organize edilen etkinliğimizin Birincisi Rasim Menteşe Konukevi ev sahipliğinde müzik öğretmenlerimiz Ozan Bezci ve İlker Dikici’nin icra ettiği gitar ve bağlama eşliğinde gerçekleştirilmiştir. Gençlik Buluşmaları etkinliğimize Kaymakamımız İbrahim Gökçe, Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Madran, Gençlik ve Spor Müdürümüz Akif Türkkal ve 9. sınıf öğrencilerimiz ile gençlerimiz geniş katılım sağlamıştır. Etkinliğimizi gerçekleştirilmesinde emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz” ifadeleri yer aldı.

Kaynak: İHA