in ,

Buca’da kurslar yeniden kapılarını açıyor

Buca Belediyesi’nin Buca Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlediği kişisel gelişim, sanat ve spor kursları yeniden kapılarını açıyor. 5 farklı merkezde 22 branşta verilecek ücretsiz kurslara başvurular 28 Eylül – 14 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek

buca-belediyesi-yeni-doneme-5-merkezde-22-kursla-basliyor

Buca Belediyesi’nin her yıl binlerce kişinin hayatına dokunan kursları yeniden kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Buca Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen kurslara, bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle ara verilmişti. Türkiye genelinde yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte Buca Belediyesi yeni dönem için kurs başvurularını başlattı.

5 MERKEZDE KORONAVİRÜS TEDBİRLİ EĞİTİM

Sınırlı sayıda katılımla gerçekleşecek kurslar için koronavirüs tedbirleri en üst düzeyde tutulacak. Buca Belediyesi, Çamlıkule Ceren Özdemir Semt Merkezi, Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi, Cemal Yetginer Etüt Meslek ve Sanat Atölyesi, Evka-1 Semt Evi ve Mevlana Sanat Atölyesi olmak üzere toplam 5 merkezde eğitim verecek.

EĞİTİMLER 15 EKİM’DE BAŞLAYACAK

Bu yıl, çocuk ve yetişkinlere yönelik kişisel gelişim, sanat ve spor alanlarında toplam 22 kursla yeni dönem başlayacak. Kurslara katılım göstermek isteyen vatandaşlar, 28 Eylül – 14 Ekim 2020 tarihleri arasında ilgili merkeze başvuru yapabilecek. Kurslar başvuru süresinin ardından 15 Ekim’de başlayacak.

karabaglarda-dijitallesme-atagi-suruyor

Karabağlar’da dijitalleşme atağı sürüyor

baskan-ardadan-bisikletli-denetim

Başkan Arda’dan bisikletli denetim