İzmir’in engelli dostu plajları İzmir’in engelli dostu plajları

Buca Belediye Başkanı Görkem Duman, ilçedeki 47 mahallenin muhtarı ile bir araya geldi. Başkan yardımcıları ve müdürlerin de hazır bulunduğu toplantıda, ileriki süreçte izlenmesi planlanan yol haritası konuşuldu. Buca’da koordineli bir çalışma gerçekleştirmeyi planladıklarını aktaran Duman, “Buca’mıza daha iyi hizmet verebilmek, çalışmalarımızı daha verimli bir şekilde gerçekleştirmek için muhtarlarımızla omuz omuza çalışacağız. Buca’nın iyiliği ve refahı için birbirimize destek vereceğiz. Buca’mız ve değerli Bucalılar en iyisini hak ediyor” dedi.

‘KAÇAK MOLOZU BİZE BİLDİRİN’

Muhtarlar tek tek söz alarak yaşadıkları sorunları dile getirdi. Muhtarların sorunlarının çözümü için ilgili müdürlüklere talimat verileceğini aktaran Duman, ilçede kaçak moloz dökümüne karşı yaptığı çağrıyı hatırlatarak muhtarlardan destek istedi. Duman, “Bu konuda sizlerden destek bekliyorum. mahallelerinizde kaçak moloz dökümüne müsaade etmeyin. Kaçak döküm yapanları mutlaka bizlere bildirin. El birliği ile Buca’mızı tertemiz yapalım” mesajı verdi.

'GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ'
İzmir Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Erşahin de Başkan Görkem Duman ve ekibine teşekkür etti, “Şu an çalışmalarımız verimli bir şekilde sürüyor. Umarım beş yıl boyunca hep beraber Buca’mız için güzel hizmetler yapacağız” diye konuştu.

Mahalle muhtarları ayrıca havaların ısınmasıyla artan sinek popülasyonuna karşı hızla başlatılan ilaçlama çalışmaları için de duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Kaynak: Bülten