in ,

Bugün, ilk uçuşlar başladı: Hangi ülkelere uçuş var?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Bugün itibariyle 3 ülkeye (Hollanda, Almanya ve İngiltere) uçuşlar başladı” dedi.

ucuslar-basliyor-hangi-sehirlere-olacak

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ankara – Sivas Yüksek Hızlı Tren (YHT) Kırıkkale şantiyesinde incelemelerde bulundu. Şantiye incelemesinin ardından Kırıkkale’ye bağlı Çerikli beldesine giden Bakan Karaismailoğlu, hattın güzergahın incelemelerde bulundu. Burada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bakan Karaismailoğlu, korona virüs ile mücadele sürecinde de şantiyelerde gerekli tedbirlerin alınarak çalışmaları sürdürdüklerini aktardı.

Yurt dışı uçuşların bugün itibariyle 3 ülkeye (Hollanda, Almanya ve İngiltere) başladığını açıklayan Bakan Karaismailoğlu, “İnşallah peyderpey olarak uçuşlarımız tamamlanacak. Bu konuda yoğun bir diplomasi trafiği yaşanıyor şu anda, bütün taleplerimizi yaptık. Dışişleri, İçişleri, Sağlık ile Kültür ve Turizm Bakanlıklarımızla el birliğiyle çalışıyoruz. Bu süreci de en kısa zamanda atlatıp, normal hayatımıza dönmenin çabası içindeyiz” ifadelerini aktardı. (İHA)

17-yasindaki-genc-kizin-olumune-neden-olan-surucunun-cezasina-onama

17 yaşındaki genç kızın ölümüne neden olan sürücünün cezasına onama!

bulmacayi-cozduler-odulleri-kaptilar

Bulmacayı çözdüler ödülleri kaptılar