Geçtiğimiz yıl, Ceyda Düvenci ile uzun süren evliliğini 15 dakikada sonlandıran Bülent Şakrak, boşanma sürecinin ardından hızla yeni bir ilişkiye yelken açtı. Şu günlerde Esra Akpınar ile mutlu bir birliktelik yaşayan Şakrak, sevgilisiyle birlikte tatilin keyfini çıkarıyor.

640Xauto (1)-3

Hatice Şendil, beyaz mayokinisiyle göz kamaştırdı: Eşi kayıtsız kalamadı Hatice Şendil, beyaz mayokinisiyle göz kamaştırdı: Eşi kayıtsız kalamadı

Ceyda Düvenci ile 8 yıllık birlikteliğini tek celsede sona erdiren Şakrak, boşanma sürecinde zorlu günler yaşadıklarını ve hatta aile terapisine bile gittiklerini açıklamıştı. Ancak ilişkilerini düzeltemeyince ayrılık kararı almışlardı. Boşanmanın ardından çıkan ihanet iddiaları magazin dünyasını sallamış, özellikle Şakrak'ın Maviye Sürgün dizisinde tanıştığı Esra Akpınar ile yakınlaşmasıyla bu iddialar daha da güçlenmişti.

DAHA ÖNCE ‘DELİ SAÇMASI’ DEMİŞTİ

Şakrak, iddialara karşı "Yalan, deli saçması... Haberi yapan belli, ona sorun" diyerek cevap vermiş ve özel hayatını korumaya çalışmıştı. Ancak son zamanlarda Esra Akpınar ile birlikte Çeşme'ye tatile gittikleri ve romantik anlar yaşadıkları görüntülenen ünlü çift, yeniden magazin gündemine oturdu.

640Xauto-15

Şakrak ve Akpınar'ın tatildeki keyifli anları, medyanın ve takipçilerin ilgisini çekmiş ve kısa sürede geniş yankı uyandırmıştı.

Kaynak: MyNet