in ,

Bungalov evlerde konaklamanın faydaları

Son yılların en popüler konaklama tercihleri arasında bungalov evler yer alıyor

bungolov

Son yılların en popüler konaklama tercihleri arasında bungalov evler yer alıyor. Gün geçtikçe de bu evlere olan ilgi artmaya devam ediyor. Seyahat acentesi Bugün Nereye Gidelim tarafından bungalov evlere olan ilginin artmasıyla ilgili yapılan açıklamada, “Son yılların gözde konaklama tercihi bungalov evler oldu. Bu ilgi her geçen gün artıyor. Her mevsim bu ilginin var olduğunu da söylememiz gerekir yani mevsimlere göre rezervasyon talebimizde çok fazla dalgalanma olmuyor” denildi.

Son zamanların popüler konaklama tercihi bungalov evler oldu. Sapanca Bungalov evler özellikle en çok tercih edilen evler durumunda. Buranın bu denli ilgi odağı olmasının nedeni ise hem doğasının çok güzel olması hem de büyükşehirlere yakınlığı olarak göze çarpıyor.

Pandemiden sonra ilgi arttı

Koronavirüs pandemisi sonrasında değişen alışkanlıklarımız tatil tercihlerini de ciddi anlamda etkiledi. İnsanlar artık daha izole ve kendilerine ait alanların olduğu bölgeleri tercih etmeye başladılar. Bu sebepler kişiye özel alan sunabilen bungalovlar ciddi anlamda değer kazandı. İşte bu dönemde Sapanca Bungalov evler de hem yerli hem yabancı turistlerce çok fazla ziyaret edilmeye başlandı.

İstanbul’a yakın olması büyük avantaj sağlıyor

 Bungalov evlerin en çok tercih edildiği Sakarya, Sapanca, Maşukiye gibi bölgeler İstanbul’a yakınlıkları ile çok fazla ziyaretçi alıyorlar. Şehir hayatının karmaşasından bunalan insanların ilk tercihleri bu evlerde konaklama oluyor. Zira 2 saatlik bir uzaklıkta olan bu evler hem konumu gereği İstanbulluları cezbediyor hem de muhteşem doğa manzaraları ile insanları gerçekten dinlendirici bir etkiye sahipler.

 

uganda-ankara-buyukelcisi-baskan-soyeri-ziyaret-etti

Uganda Ankara Büyükelçisi Başkan Soyer’i ziyaret etti

derbiye-golge-dusuren-olaylar

Göztepe – Altay derbisinde her iki takım da hükmen yenik sayıldı