in ,

Burak Oğuz’dan veda mesajı

Dün akşam saatlerinde FETÖ’den soruşturma açılan ve cezaevine gönderilen Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz, sosyal medya hesabı üzerinden veda mesajı yayınladı

burak-oguz-feto-veda

CHP Urla Belediye Başkanı İbrahim Burak Oğuz, Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’nın (FETÖ/PDY) üst düzey yöneticileri ile telefonda irtibat kurduğu gerekçesiyle tutuklandı.

FETÖ/PDY’ye yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, iddiaya göre FETÖ’nün mahrem imamları ile telefonla görüştüğü ileri sürülen CHP’li Urla Belediye Başkanı İbrahim Burak Oğuz hakim karşısına çıktı ve ‘FETÖ silahlı terör örgütüne üye olmak’ suçundan tutuklandı.

Burak Oğuz cezaevine gönderilmeden önce sosyal medya hesabı üzerinden ailesiyle birlikte çekilen fotoğrafını koyarak bir veda mesajı yayınladı. Mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Bu yola çıkarken “Kendimi ve Ailemi sizlere emanet ediyorum” demiştim. Ailem önce Allah’a sonra sizlere emanet. Vatanım, Bayrağım, Cumhuriyetim ve Mustafa Kemal Atatürk hepimize emanet. Biraz beni özleyeceksiniz ama ben sizleri çok özleyeceğim. Kalın sağlıcakla…”

İşte o paylaşım

burak-oguz-veda

Haber Merkezi

urla-belediye-baskani-burak-oguz-tutuklandı

Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz tutuklandı

yaptiklari-is-mevsimlik

Yaptıkları iş mevsimlik, dertleri ömür boyu…