in ,

Bütün Tirelileri gururlandıran ödül

Tire’nin İYİ Partili Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, KAMU-DER tarafından 2021 yılının en başarılı belediye başkanı seçildi

tirelileri-gurulandiran-odul

Türkiye Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (KAMU-DER) tüm Türkiye genelinde yaptıkları saha çalışmalarında il ve ilçe kategorilerinde yılın en başarılı belediye başkanlarını seçti. Vatandaşla bire bir yapılan görüşmeler neticesinde Ege Bölgesi genelinde Millet İttifakı’nın en başarılı ilçe belediye başkanı seçildi. Geçtiğimiz ay ödülünü almak üzere Ankara’ya davet edilen Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, işlerinin yoğunluğu nedeni ile ödülünü almaya gidememişti.

ÖDÜL TİRE’YE GELDİ

Tire Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü verilen ödül ile ilgili olarak KAMU-DER Genel Başkanlığını arayarak kendilerini Tire’ye davet etti. Daveti geri çevirmeyen KAMU-DER Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Demirci, Basın Yayın Genel sekreteri Özcan Baştuğ ile birlikte Tire’ye gelerek Başkan Salih Atakan Duran’ı makamında ziyaret etti.

KAMU-DER’E TEŞEKKÜR

KAMU-DER tarafından yılın en başarılı Belediye Başkanı seçilen Salih Atakan Duran konu ile ilgili olarak şunları söyledi: “Bu nazik ödül için teşekkür ediyorum. Kamu Der yetkililerimiz vatandaşlarla yapmış oldukları görüşmeler sonrası bize bu ödülü layık görmüşler. Bu ödül için sayın genel Başkanımıza ve derneğimize teşekkür ediyorum. Biz de milletimizin güzel yarınları için, mutlu insanların yaşadığı güzel bir Tire için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bizlere milletimizin duymuş olduğu güven neticesinde vermiş olduğu görevi layığı ile yerine getirmek için uğraşıyoruz. Mutlu insanların yaşadığı güzel bir Tire için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.”

TİRE İYİ OLACAK”

KAMU-DER Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Demirci de, “Tire Belediye Başkanımız Sayın Salih Atakan Duran’ı ziyaret etmekten mutluluk duyduk. Kasım ayında yapılan ödül töreninde 15 belediye başkanımıza ödül verdik. Sayın Başkanımız mazeret bildirerek toplantımıza katılmamıştı. Bizde kendisini ziyaret edip ödülünü burada vermek istedik. Kendisini başarılarından dolayı kutluyorum. Tire iyi olacak Türkiye iyi olacak” diye konuştu. (Haber Merkezi)

baskan-durana-fenerbahce-formasi

Başkan Duran’a Fenerbahçe forması

egeli-turizmciler-mesleki-egitim

Egeli turizmciler meslek kursları ve sertifika programlarında bir ilke imza atacak