in ,

Can Yaman’ın yeni dizisinde flaş gelişme

Baş rolünde Can Yaman’ın oynadığı, yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer’in oturacağı ve senaryosunu Aslı Zengin ile Banu Zengin’in kaleme aldığı “Bay Yanlış” dizisinin kadrosu tamamlandı

can-yamanin-yeni-dizisinde-flas-gelisme

Yakında FOX izleyicisiyle buluşacak dizinin başrollerini sevilen oyuncular Can Yaman ile Özge Gürel paylaşırken dizide; Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Suat Sungur, Kimya Gökçe Aytaç ve Taygun Sungar gibi birbirinden başarılı isimler de yer alacak.

ÇEKİMLER YAKINDA BAŞLIYOR!

Çekimleri çok yakında İstanbul’da başlayacak olan romantik komedide Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan bir barmen olarak çalışmaktadır. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?
Şimdiden yaza damga vurmaya hazırlanan “Bay Yanlış” için hazırlıklar son hız devam ediyor.

baskan-batur-1-mayisi-belediye-iscileriyle-birlikte-kutladi

Başkan Batur 1 Mayıs’ı belediye işçileriyle birlikte kutladı

torbalida-ev-sahibinin-elleri-ile-ayaklarini-baglayan-gaspcilar-yakalandi

Torbalı’da, ev sahibinin elleri ile ayaklarını bağlayan gaspçılar yakalandı