Gemide rahatsızlanan aşçı için Sahil Güvenlik ekibi alarma geçti Gemide rahatsızlanan aşçı için Sahil Güvenlik ekibi alarma geçti

Batman’da bir şahıs, 23 Nisan tarihinde akşam saatlerinde Gültepe Mahallesi Demokrasi Bulvarı üzerinde bulunan Alışveriş Merkezi önünde otomobili ile arkadaşıyla birlikte sosyal medya hesabından canlı yayın yaptığı sırada kırmızı ışık ihlali yaparak yaya geçidinden yolun karşısına geçmeye çalışan yayalara çarpmış, çarpmanın etkisi ile pusette bulunan 8 aylık D.A.S. bebek ile Z.S. (15), E.E. (16) ile B.B.G. (15) savrularak ağır yaralanmıştı.
Çarpmanın şiddeti ile bebeğin bulunduğu puset parçalanırken yaralılar olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Batman Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.
Hastanede tedavisi devam eden B.B.G.'den 16 gün sonra acı haber geldi. G.’nin ölüm haberi kenti yasa boğarken, cenazesi Batman Eğitim Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.
Batman Fatma Aliye Fen Lisesi’nde 10’uncu sınıfta okuyan 16 yaşındaki B.B.G.’nin başarısı ile okulun gözde öğrencileri arasında olduğu öğrenildi.

Kaynak: İHA