Bali'ye giden Dilan Çiçek Deniz'den olay pozlar Bali'ye giden Dilan Çiçek Deniz'den olay pozlar

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, 8 yıl süren evliliğini sonlandırdıktan sonra boşanma süreci hakkında açıklamalarda bulundu. Düvenci, evliliğinin sona erdiği 10 Temmuz tarihinde tek celsede boşandığı eşi Bülent Şakrak ile ilgili duygularını paylaştı.

Boşanma Sürecinin Zorlukları

Ceyda Düvenci, kendi sunuculuğunu üstlendiği 'Bambaşka Sohbetler' programında ünlü oyuncu Beyza Şekerci'nin konuğu oldu ve evliliğinin sonlanmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Boşanma sürecinin kolay olmadığını belirten Düvenci, şunları söyledi:

"Hiç de öyle kolay süreçler atlatmadım gerçekten…. Burada Bülent'i de yok saymak istemem benim için hâlâ çok kıymetli Bülent. Onun için de çok zor bir süreçti benim için de çok zor bir süreçti. Hepimizin çok hayret ettiği Bülent'in de bence kendi içinde çok hayret ettiği bir süreçti…"

ceyda2

Evlatların Mutluluğu Önemli

Ceyda Düvenci, boşanma kararı alırken en önemli faktörün çocukları olduğunu vurguladı. İkinci kez evlenerek Melisa'nın da bir ikinci babası olduğunu belirten Düvenci, şunları ekledi:

"Aaa günün sonunda biz dedik ki 'Tamam herkesin mutlu olması gerekiyor. Bizim 2 tane evladımız var. Bu Melisa'nın babası Engin'in de onayladığı bir şeydir, Melisa'nın şansı, iki babası oldu hayatında…"

Zor Anları Paylaşmak

Eski evliliğiyle ilgili konuşmak zorunda kaldığını belirten Düvenci, duygusal zorlukları paylaşarak şunları dile getirdi:

"Hiç konuşmayı ummadığım şeyleri konuşmak durumunda kalıyorum eski evliliğimle ilgili, kolay mı hiç değil… Çok da güçlü bir kadın değilim. Hani diyorlar ya çok güçlüsün, yok değilim. Sadece geleni geldiği gibi alıp, çokça ağlayıp, biraz dona kalıp sonra kabul edip barışıp yola devam ediyorum. Bu belki güçlü gibi görünüyor, kırılmadan; bir dönem kırılarak sonra barışarak… Çünkü biz ölene kadar akrabayız yani bu değişmeyecek bir gerçek…"

Düvenci, dostluklarının ve evlatlarının birleştiren bağları olduğunu vurgulayarak zor anları nasıl atlattığını anlattı. Güçlü bir şekilde görünse de duygusal olarak da zorlandığını belirten ünlü oyuncu, bu süreci sağlıklı bir şekilde yönetmeye çalıştığını dile getirdi.

Kaynak: Ege Telgraf