in ,

Cezaevinden izinli çıkan kişi ölü bulundu

 Konak’ta bir süre önce cezaevinden izinli çıkan Yağız Çakmak’ın (21) tren rayları yakınında cansız bedeni bulundu. Çakmak’ın uyuşturucu madde aldıktan sonra fenalaşarak yaşamını yitirdiği ileri sürüldü. 

izmirde-tren-raylarinin-yakininda-ceset-bulundu

Konak‘a bağlı Ege Mahallesi 1550 sokak yakınında, tren rayının yanında hareketsiz şekilde yatan bir kişi gören vatandaşlar, polis ve sağlık ekibine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, hareketsiz şekilde yatan kişinin öldüğünü belirledi. Yapılan soruşturmada ölen kişinin, cezaevinden bir süre önce izinli çıkan Yağız Çakmak olduğu tespit edildi.

Çevrede yapılan araştırmada uyuşturucu madde kullanımı ile ilgili aparatlar bulundu. Çakmak’ın gündüz saatlerinde bulunduğu yere geldiği ve burada uyuşturucu madde kullandıktan sonra fenalaşarak yaşamını yitirdiği ileri sürüldü. Yağız Çakmak’ın cansız bedeni, savcının incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Çakmak’ın kesin ölüm nedeni, yapılacak otopsinin ardından belirlenecek. Polis ekiplerinin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.  (DHA)

sitede-33yillik-hukuk-mucadelesi

Narlıdere’deki sitede 33 yıllık hukuk mücadelesi

ikinci-tunel-dokuz-eylul-universitesi-hastanesi-istasyonuna-ulasti

İkinci tünel, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi İstasyonu’na ulaştı