in ,

CHP Aliağa İlçe Başkanı Oğuzhan: 2009’un ruhu ile belediyeyi alacağız

CHP Aliağa İlçe Başkanlığı seçimlerinde sonuçlar netleşmişti. Mazbatasını alan Özlem Şan Oğuzhan, CHP’nin Aliağa İlçe Başkanı oldu.

chp-aliaga-ilce-baskani-oguzhan-2009un-ruhu-ile-belediyeyi-alacagiz

Öncelikli hedefinin CHP’nin birlik içinde çalışmasını sağlamak olduğunu vurgulayan Şan Oğuzhan, bir sonraki dönemde belediyemizi geri alacağız dedi. Aliağa için yapacaklarını sıralayan Özlem Şan Oğuzhan, “Bir dahaki döneme belediyemizi geri alma yolunda adımlar atmak önceliğimiz. Partinin birlik bütünlüğünü sağlamak. Yeni projeler geliştirmek. Üye sayımızı arttırmaya yönelik projelerimiz ve örgütümüzü geliştirmek ile ilgili çalışmalarımız olacak” dedi.

mazbatasini-aldi

‘KADINLAR DAHA AKTİF’

Kadınların parti içerisinde daha aktif hale gelmesini istediğini söyleyen Oğuzhan, “Kadınları partimizde daha aktif hale getireceğiz. Kadının giremeyeceği ev yok. Bizim bundan sonraki çalışmalarımız evlere yönelik. Tek tek gezeceğiz. Aliağa kadın kollarımız stant açıyordu, zaten var olan bir çalışma var. Fakat büyükşehir ile işbirliği halinde köylerdeki kadınların yaptığı ekmeği değerlendirebileceği durumlar var etmeye çalışıyoruz. Köydeki üyelerimizin, örgütlenmemizi aktif hale getirmeye çalışacağız. Bu dönem farklı bir çalışma izlenecek Aliağa’da. En önemli çalışmamız, Aliağa’da ve köylerinde bizim gitmediğimiz ev kalmayacak” açıklamalarında bulundu.

‘HOŞ GELDİNİZ’

Son olarak Aliağa’nın en çok göç alan ilçelerden biri olduğunun altını çizen Oğuzhan, “ En büyük ve en çok göç alan ilçelerden bir tanesi. Artık hemşeri bilincini oluşturmayı planlıyoruz. Yeni gelen göçlere de Aliağalılık bilincini aşılamaya yönelik çalışmalarımız da olacak. ‘Hoş geldiniz’ projemiz var. Parti eğitimlerinde yapılan çalışmalardan bir tanesiydi o. Tespit ettiğimiz yeni gelen ailelere ilk hoş geldin ziyaretinin partimiz tarafından yapılmasını planlıyor, ilk dokunuşun partimizden gelmesine önem veriyoruz” dedi. Güzel bir kongre süreci geçirdiğini belirten Oğuzhan, “2009 da belediye yönetimini Adalet ve Kalkınma Parti’sinden almıştık yine o ruhu tekrar yakalayacağız. Şimdiden bunun adımları var. Güzel bir kongre süreciydi. Hiçbir olumsuzluk yaşamadan geçti, birlik beraberliğimiz devam edecek bu yakaladığımız olumlu hava ile birlikte Aliağa’da çok güzel şeyler olacak” diye konuştu.

Rana Beyza Öztürk/ Özel Haber

rahsan-ecevit-hayatini-kaybetti

Rahşan Ecevit hayatını kaybetti

kordon-da-kapatan-kapatana

Kordon esnafı kepenk kapatıyor