in ,

CHP Genel Merkezi geçici olarak kapatılıyor

CHP Genel Merkezi’nde çalışan personelin 14 Eylül tarihinden itibaren koronavirüs önlemleri kapsamında evden çalışamaya geçeceği duyuruldu. Partiden yapılan yazılı açıklamada, “Normal çalışma düzenine geçiş tarihi, salgının ülkemizdeki seyrine göre belirlenecektir” denildi.

chp-genel-merkezi-gecici-olarak-kapatiliyor

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel ve CHP liderinin avukatı Celal Çelik’in koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından partide yeni bir gelişme daha yaşandı. CHP’den yapılan yazılı açıklamada Genel Merkez personelinin 14 Eylül Pazartesi gününden itibaren evden çalışmaya geçeceği duyuruldu.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:  “Son dönemde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının katlanarak arttığı ve her gün açıklanan tablonun gerçeği yansıtmadığı herkes tarafından bilinmektedir. Sürecin başından beri alınması gereken önlemlerle ilgili kapsamlı öneriler getirmemize ve sürekli uyarılarımıza rağmen iktidarın halk sağlığının korunması için gereken önlemleri almadığı da ortadadır. Artan vakalar ve tedbirsizlik hali göz önüne alınarak, CHP Genel Merkezi personelinin 14 Eylül 2020 Pazartesi gününden itibaren evlerinden çalışmaları uygun görülmüştür. Normal çalışma düzenine geçiş tarihi, salgının ülkemizdeki seyrine göre belirlenecektir.”

Son bir haftada 4 pozitif vaka

CHP’de son bir hafta içerisinde, Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik ve Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Recep Cengiz Kovid-19 pozitif olduğunu açıkladı. Parti yöneticilerinde görülen pozitif vakaların ardından CHP lideri Kılıçdaroğlu’na da test yapılmış sonuç negatif olarak duyurulmuştu” (Egedesonsöz)

 

milli-savunma-bakanligi-haftaninde-bir-asker-sehit-oldu-3-asker-yaralandi

Van’da 3 askerimiz şehit oldu!

21-yasindaki-mert-akyuz-denizde-bogularak-hayatini-kaybetti

21 yaşındaki Mert Akyüz, denizde boğularak hayatını kaybetti