in ,

CHP Kadın Kolları’nda seçim yarışı

CHP İl Kadın Kolları Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Karabağlar Belediyesi Meclis üyesi Nurdan Şenkal Uçar “Toplumda dışlanan kadın kalmasın” dedi

chp-kadin-kollarinda-secim-yarisi

CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanlığı koltuğuna Nesrin Avlunyalı ve Buket Fatoş Erol’un ardından üçüncü talip İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi ve Karabağlar Belediyesi Meclis Üyesi Nurdan Şenkal Uçar oldu.

Nurdan Şenkal Uçar adaylığını açıkladı

Uçar, il binasında yaptığı açıklamayla kadın kolları başkanlığına aday olduğunu duyurdu. Mevcut yönetimin desteğini aldığı iddia edilen Uçar, adaylık açıklaması adeta bir gövde gösterisine dönüştü. Uçar’ın konuşması zaman zaman sloganlarla kesilen Uçar’a hem kadın kolları yönetim kurulundan hem de ilçe kadın kollarından destek geldi. “Ben bu yola sizlere başkan olmak için bu büyük devrimcilere yoldaş olmak için çıkıyorum” diyen Uçar; “Hepinizin çok iyi bildiği gibi ülkemiz çok zorlu ve karanlık bir dönemden geçmektedir. Ekonomik veriler, her gün daha da kötü bir geleceğin gelmekte olduğunu ortaya koyuyor. Dış politika, en usta diplomatların dahi içinden çıkamayacağı bir hal almıştır. İdlib’te yaşanan ve bizlere tarifsiz acılar bırakan olaylar, henüz aydınlanmadan yeni ve çok büyük çatışmaların önü açılmaya çalışılmaktadır. Bu kaosun yalnızca bir çözümü olabilir: Akla ve vicdana dayanan değişimleri gerçekleştirebilecek olan Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları’na selam olsun.” dedi. Öte yandan Uçar’a ilçe kadın kolları yöneticileri ve Balçova Kadın Kolları İlçe Başkanı Derya Aksu, Kemalpaşa Kadın Kolları Başkanı Aysel Ablak,  Çeşme Kadın Kolları Başkanı Şeniz İridere, Narlıdere Kadın Kolları Başkanı Ömür Gürokur, Karaburun Kadın Kolları Başkanı Esma Müjgan Çelikkol, Bornova Kadın Kolları Başkanı Duygu Bölük, Urla Kadın Kolları Başkanı Yuta Deniz Ulcay ve bazı il kadın kolları yöneticileri katıldı. (Haber Merkezi)

24-saat-teknoloji

24 saatte devri teknoloji!

marble-fuari-ertlendi

MARBLE Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı ertelendi