in ,

CHP Konak, yeni yılı polis teşkilatıyla sokakta karşıladı

Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Başkanlığı yeni yılın ilk saatlerini görevi başında olan polis teşkilatıyla birlikte karşıladı

chp-konak-yeni-yili-polis-teskilatiyla-sokakta-karsiladi

CHP Konak İlçe Başkanlığı’nın uzun yıllardır yapılan geleneksel hale gelen yeni yıl çalışmaları bu sene pandemi koşulları nedeniyle sokağa çıkma yasağı karşısında özel izin alınarak devam etti. Soğuk havada çalışan kolluk kuvvetlerine ”Ailenizden uzakta, İzmirlilere hizmet etmek için yılbaşı gecesi mesaidesiniz. Bu soğuk kış gecesinde en azından içiniz ısınsın.” diyerek sıcak çorba ikramı yapan ve onlarla sohbet eden Çağrı Gruşçu kazasız, belasız, iyi çalışmalar dileklerinde bulundu.

İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, İlçe Sekreteri Aslı Değirmenci, Başkan Yardımcıları Dilan Baskan ve Rubil Korkmaz ile Gençlik Kolları Başkanı Okan Uslu soğuk havada zor şartlarda sabaha kadar çalışacak İzmir Emniyet Müdürlüğü, Kantar, Anafartalar, Basmane, Gültepe Karakollarında görev yapan polisleri ziyaret etti.

“Aydınlık bir geleceği beraber kuracağımız…”

Gruşçu yeni yıla ilişkin dileklerini ise ”Yoksulluk ve işsizliğe çare olabildiğimiz, kadın ve çocuk cinayetlerinin olmadığı, aydınlık bir geleceği beraber kuracağımız yeni bir yılın huzur, barış, özgürlük ve adaletle yaşanabilmesi için çalışıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi kimsesizlerin kimsesi, sessizlerin sesi olmaya devam edecektir. Bu vesileyle tüm yurttaşlarımızın yeni yılını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.” sözleriyle dile getirdi.

zindastinin-kizini-ve-yegenini-oldurttugu-iddia-edilen-orhan-ungan-yurt-disina-kacarken-yakalandi

Zindaşti’nin kızını ve yeğenini öldürttüğü iddia edilen Orhan Ünğan yurt dışına kaçarken yakalandı

tirede-2021in-ilk-bebegi-ayhan-aras-izci

Tire’de 2021’in ilk bebeği Ayhan Aras İzci