in ,

CHP Konak’ta basın Özdil’e emanet

Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Örgütü’nde basın-yayın sorumlusu olarak Barış Özdil göreve getirildi

chp-konakta-basin-ozdile-emanet

Covid-19 pandemisinin normalleşme sürecine girildiği dönemde, Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Örgütü’nde hareketli günler yaşanıyor. İlçe komisyonlarının yürütme kurulları ve komisyon sorumluları belirlenmeye başladı.
Bugün sabah saatlerinde yapılan açıklamaya göre Basın-Yayın ve Gündem Komisyonu’nda görev alacak kişiler; Barış Özdil, Deniz Kara, Dilan Baskan Güneş, Mustafa Çetinkaya, Delal Kahraman, Egecan Canpolat olarak kamuoyuna duyuruldu.
Basın-yayın ve gündem komisyonu yürütme kurulu üyelerinin karar verilmesi için yapılan görüşmeler sonucunda komisyon başkanlığı görevine Barış Özdil getirildi. Aynı zaman Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Özdil konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Sayın ilçe başkanımız Çağrı Gruşçu ile yaptığımız görüşmeler sonucunda ekibimizi kurduk. Ağırlıklı olarak genç bir komisyon yürütme kurulu oluşturduklarının altını çizen Özdil, en büyük hedefimiz Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Örgütü’nün yaptığı çalışmaları ve projeleri basın aracılığıyla en doğru şekilde vatandaşlarımızla buluşturabilmektir dedi. Öte yandan İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu’nun bu sorumluluğu kendisine vermesinden çok büyük bir onur duyduğunu dile getiren genç basın sorumlusu, medyanın günümüz siyasetindeki önemini biliyoruz, elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza kimsenin şüphesi olmasın, diye konuştu.

cesmede-romanlarin-cadirlari-kaldirildi

Çeşme’de Romanların çadırları kaldırıldı

izmirde-kooperatifcilik-guclendirilecek

İzmir’de kooperatifçilik güçlendirilecek