in ,

CHP Konak’ta bin 500 kişi partiye katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Örgütü, 2019 yerel seçimlerinden bu yana ilçe örgütüne üye olan partililerin sayısını kamuoyuna duyurdu

chp-konakta-bin-500-kisi-partiye-katildi

2019 yerel seçimlerinden bu yana Konak’ın 111 mahallesinden tam 1500 yeni üye CHP Konak parti örgütüne kazandıran Gruşçu, Konaklıların teveccühünden memnun olduklarını dile getirdi.

LAF DEĞİL İCRAAT ÜRETİYORUZ

Konuyla ilgili açıklamada bulunan CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu; “Bizler Konak halkının sesi olarak 111 mahallemizin her birinde aynı dayanışma ruhuyla çalışıyoruz. Bunun sonucunda mücadelemizi gören ve ortak olmak isteyen vatandaşlarımızı da aramızda görmek bize güç ve enerji veriyor” dedi.
Konaklıların teveccühünü ürettikleri icraata bağlayan Gruşçu “Konak’ta örgüt ve belediye arasındaki uyum hizmete yansıdı. Biz sokağın sesini dinliyoruz. Laf değil icraat üretiyoruz. Toplumun kanayan yaralarını görüyoruz ve biliyoruz. Konak’taki 111 mahallemizin tamamında partimize bir teveccüh var. Son anket sonuçları da oy sayımızı yükselttiğimizi gösteriyor. Her sabah bu güzel kente ve insanına nasıl daha iyi hizmet ederiz düşüncesiyle uyanıyoruz. İşte bu bilinç ve sorumluluk bize Konaklı hemşerilerimizin teveccühü olarak geri dönüyor.” dedi.
Sözlerine demokrasi ve iktidar çağrısıyla devam eden Gruşçu, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde Türkiye’de sosyal adalet, barış, özgürlükler ve ekonomik istikrar ortamını yaşayacağız. Göreceksiniz, cumhuriyeti demokrasiyle taçlandıracağız. Demokrasi demek adalet demektir, demokrasi demek her vatandaşın gelecekte ne olacağım kaygısına düşmeden müreffeh yarınlarda yaşayabilmesi demektir. Demokrasi demek hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği bir toplum düzeni demektir. Biz bunu başaracağız. Genel Başkanımız ve kurmaylarıyla aydınlık bir Türkiye kuracağız. Başarımızdan ve halkla olan dayanışmamızdan rahatsız olanlara en güzel cevabı yapılacak ilk seçimde milletimiz verecektir” diye konuştu.

ak-parti-karabglardan-yardim-duyurusu

AK Partili ilçe başkanının Covid-19 testi pozitif çıktı!

bizimkilerin-cemili-ugurtan-sayiner-izmirde-tedavi-bekliyor

Bizimkiler’in Cemil’i Uğurtan Sayıner, İzmir’de tedavi bekliyor