in ,

CHP Konak’tan Canan Kaftancıoğlu’na destek!

Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na destek açıklamasında bulundu

canan-kaftancioglu-hakkinda-sorusturma

CHP Konak İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Ülke olarak tarihimizin en zor ve kara günlerine tanıklık ettiğimiz bu süreçte, demokrasimize ve cumhuriyetimize karşı yapılan darbeler her geçen gün şiddetini arttırarak devam etmektedir.

Son olarak CHP İstanbul İl Başkanımız Sayın Canan Kaftancıoğlu’na yapılan haksız zulmün, hiç bir hukuki dayanağı olmadığı ve kararın tam manasıyla siyasi bir intikam anlayışıyla gerçekleştirildiği gözler önüne serilmiştir. Yaşanan saldırılar Saray hükümetinin, İstanbul halkı için kendini feda eden gerçek bir Cumhuriyet kadınına tahammül edemediğinin göstergesi olmuştur.

Ekonomik ve sosyal anlamda tarihinin en beceriksiz yönetim uygulamaları yüzünden büyük sıkıntılar yaşamakta olan halkımız, ülkeyi yönettiğini iddia edenlere en güzel cevabı sandıkta vermiştir. Her ne olursa olsun, tüm saldırılara ve iftiralara, Cumhuriyetin temel değerlerine, demokratik Türkiye idealine ve adalete inanan yurttaşlar olarak gerekli karşılığı vermekten hiçbir zaman çekinmeyeceğimizin bilinmesini isteriz.

Baskılar ile bizi sindirmeye çalışanların güzel ülkemizin dünya’ ya açılan kapısı İstanbul’da seçimi tekrarlayarak sonuca ulaşabileceklerini sanmaları ve ardından yaşadıkları büyük hezimet, zulümlerin bizi güçlendirdiğinin en büyük kanıtıdır. “Martın Sonu Bahar” diyerek çıktığımız bu yolda, mücadelemizden ve ilkelerimizden bir an olsun vazgeçmeden yolumuza Türkiye’nin mozaiği Konak’tan her geçen gün büyüyerek ve birleşerek devam etmekteyiz. Bitmeyen Baharlara yelken açarken, bizi durdurmak için çaba harcayanlara, mücadelemizi zedelemeye çalışanlara söyleyeceğimiz şudur; İntikam ruhuyla zarar vermeye çalıştığınız İstanbul İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu’nun ve iftiralara maruz bırakılan tüm partili yoldaşlarımızın her zaman yanındayız ve yanlarında olmaya devam edeceğiz.”

#CananKaftancıoğluYalnızDeğildir

 

merkez-bankasindan-flas-politika-faizi-karari

Merkez Bankası’ndan flaş faiz kararı açıklaması!

altinordulu-kaleci-taha-trabzonsporda

Altınordulu kaleci Taha, Trabzonspor’da