EGE TELGRAF- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, bugün İzmir’e geldi. CHP Lideri Özgür Özel, ilk olarak saat 13.00’te il başkanlığını ziyaret etti. Özel'i İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay karşıladı.

Chp Özel 2

AK Parti heyetinden MHP'ye ziyaret AK Parti heyetinden MHP'ye ziyaret

İzmir’de CHP İl Başkanı Şenol Aslanoğlu’nu makamında ziyaret eden CHP lideri Özel, daha sonra ilçe başkanları ve il yöneticileri ile toplantıda bir araya geldi.

Özel Izmir 1

Programın devamında neler var?


Özel, saat 14.00’te İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay’ı makamında ziyarette bulunacak. Ziyaret sonrası Kültürpark’taki meclis salonunda Tugay, İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, belediye başkanları, ilçe başkanları ve il yöneticileriyle bir araya gelerek toplantı yapacak olan Özel, Konak'ta bulunan Ege Belediyeleri Birliği'ni de ziyaret edecek.

Özel, pazar günü saat 11.00’de ise Çiğli-Sasalı’da yapılması planlanan Bayraklı Kulalılar Derneği’nin geleneksel keşkek günü etkinliğine katılacak. Programın ardından Özel, saat 13.00'te Beşyol'da düzenlenecek olan Bornova Belediyesi Kiraz Festivali'ne katılacak.

Kaynak: Ege Telgraf