Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in de katıldığı bir düğün töreninde Melisa Yavaşoğlu ve Gaffar Çiçek'in nikah şahitliğini üstlendi. Uzun yıllar Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'nın danışmanlığını yapmış olan Gaffar Çiçek'in Malatya'da gerçekleşen düğününe, Özgür Özel ile birlikte Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay da katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Enflasyonun ateşi düşmeye başladı, önümüzdeki aylarda bu süreç daha da ivmelenecek" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Enflasyonun ateşi düşmeye başladı, önümüzdeki aylarda bu süreç daha da ivmelenecek"

Özel ve Çiçek şahit oldular

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Malatya'da çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere şehirdeydi ve Günay da memleketi Yazıhan'da büyük bir ilgiyle karşılandı. Gün boyunca süren ziyaretlerin ardından Günay, Özgür Özel ile birlikte Gaffar Çiçek'in düğününde nikah şahitliği yaptı.

Başkan Günay, genç çifte mutluluklar dileyerek şunları söyledi: "Evliliğinizin bu özel anında sizinle birlikte olmak, hayatınızın bu önemli adımında sizin yanınızda Genel Başkanımızla birlikte olmak benim için son derece anlamlı. Birbirinize sevgi ve saygıyla yaklaşarak, hayatınızı birlikte güçlendirerek geçirmenizi diliyorum. Ömür boyu mutluluklar ve sevgi dolu bir yuva kurmanızı temenni ediyorum."

Kaynak: Bülten