in ,

CHP’li Atila Sertel hayat arkadaşı Ziynet Sertel’i kaybetti!

CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu. CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel’in eşi Ziynet Sertel hayatını kaybetti

chpli-atila-sertel-hayat-arkadasini-kaybetti

CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel’in eşi Ziynet Sertel hayatını kaybetti. Sertel, uzun süredir kanser tedavisi görüyordu. Milletvekili Sertel’in kendisi gibi gazeteci olan 41 yıllık eşi Ziynet Sertel 61 yaşında hayatını kaybetti. Sertel’in cenazesi ikindi namazına mütakiben Bornova Fidanlık Camii‘nde kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecek.

Başsağlığı mesajları

CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla acı haberi duyurdu; “Yaşamları boyunca hep göz göze, diz dize idiler. Daha önlerinde çok uzun yıllar vardı. Ne üzücü ki, acımasız bir hastalık, yaşlanıp kol kola yürüyecekleri günleri onlardan aldı. Çok üzgünüm. Değerli kardeşim Atila Sertel başın sağolsun. Mekanı cennet olsun. Işıklar içinde uyusun.”

CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Sevgili dostum, yol arkadaşım, milletvekilimiz Atila Sertel’in değerli hayat arkadaşı, gazeteci, yazar Ziynet Sertel’i kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyorum. Kendisine Allah’tan rahmet, Atila vekilimize, ailesine ve tüm sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar dilerim…” ifadelerini kullandı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer sosyal medaya hesabından yayınladığı başsağlığı mesajında şu ifadelere yer verdi; “CHP İzmir Milletvekili, yol arkadaşımız Atila Sertel’in değerli eşi Ziynet Sertel’i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum. Kendisine Allah’tan rahmet,  Atila Sertel ve ailesine başsağlığı diliyorum.”

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur; “CHP İzmir Milletvekilimiz, sevgili dostum Atila Sertel’in değerli eşi Ziynet Sertel’in vefat ettiği haberini üzülerek öğrendim. Ziynet Sertel’e Allah’tan rahmet,vekilimiz Atila Sertel’e, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.” dedi.

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan; “Değerli arkadaşım, İzmir Milletvekilimiz  Atila Sertel’in eşi Ziynet Sertel hayatını kaybetti. Ziynet hanıma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum.”

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce; “İzmir milletvekilimiz çok değerli dostum Atila Sertel’in değerli eşi Ziynet Sertel’i kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrendim. Ziynet Sertel’e Allah’tan rahmet, vekilimize, ailesine ve tüm sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.”

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel; “Böyle zamanlarda denilecek çok az şey olur. İzmir Milletvekilimiz Sayın Atila Sertel’in değerli eşi Ziynet Sertel’i kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Işıklar içinde uyusun…”

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç: “İzmir Milletvekilimiz Atila Sertel’in değerli eşi, gazeteci, yazar Ziynet Sertel’i kaybettiğimizi büyük bir üzüntüyle öğrendim. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum.”

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş; ” İzmir Milletvekilimiz Atila Sertel’in kıymetli eşi, gazeteci-yazar Ziynet Sertel’i yitirmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Kendisine Allah’tan rahmet, Atila vekilimize, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum.”

CHP İzmir Milletvekili Kani Beko; “Dostum, yol arkadaşım, İzmir Milletvekilimiz Atila Sertel’in değerli eşi Ziynet Sertel’i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum. Kendisine Allah’tan rahmet, Sertel ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.”

hastanin-bicakli-saldirisina-ugrayan-doktor-yaralandi-bakan-kocadan-affi-yok-aciklamasi

Hastanın bıçaklı saldırısına uğrayan doktor yaralandı! Bakan Koca’dan ‘affı yok’ açıklaması

marketlere-korona-duzenlemesi

‘Tüketicinin güveni yeniden kazanılmalı’