in ,

CHP’li İlçe Başkanı Kavasoğullar: Sen ben yok Çeşme’de ‘biz’ varız

Çeşme’de yeniden göreve seçilen CHP’li İlçe Başkanı Sait Kavasoğullar, projelerini anlattı, “Her şey ilçemizi daha güzel hale getirmek için…” dedi

Sait-Kavasogullar-cesmede-sen-ben-yok-biz-variz

CHP İzmir’de ilçe kongreleri tamamlandı, delegelerin oyunu alarak seçilen başkanlar da görevlerine başladı. Tek liste ile gerçekleşen CHP Çeşme İlçe Kongresi’nde yeniden İlçe Başkanı seçilen Sait Kavasoğullar, yeni dönemde gerçekleştirmeyi planladıkları projeleri ve çalışmalarını Ege Telgraf’a anlattı.

GENÇ KADROLARLA…

Şu ana kadar iki kere yönetim kurulu toplantısı yaparak görev paylaşımında bulunduklarını söyleyen Kavasoğullar, “Genç bir kadro kurduk, arkadaşlarımız da görevlerine başladılar. Genç, heyecanlı ve çalışma arzuyla dolu bir yönetim kurulumuz var. Belediye başkanımız ve meclis üyelerimizle son derece uyumlu bir çalışmamız var. Belediyemizin yaptığı hizmetleri halkımıza anlatmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çeşme’nin çeşitli mahallelerinden pek çok arkadaşımız yönetim kuruluna katıldı. Mahalle bazında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. En az oy aldığımız mahallelerimizde de yoğun şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

chp-ilce-yonetimi

Yeni dönemde yeni projeler ürettiklerinin de altını çizen Başkan Kavasoğullar, “Örneğin, Ilıca’da merkezde Başkent Üniversitesi Hastanesi ile belediyemiz ortaklaşa olarak Çeşme Belediyesi Polikliniği açılacak. Bu poliklinikte fizik tedavi ve rehabilitasyon ile kardiyoloji servisi kurulacak. Bunun yanında ilçemizde geniş kapsamlı kongre ve gösteri merkezi hazırlığı içindeyiz. Şu anda projeleri çiziliyor. Tekke’de kullanılmayan bir binamız vardı, belediyemiz orayı da restoran haline getirdi ve halkımıza hizmete açtı. İZSU çalışmaları da devam ediyor. Asbestli borular çıkarıldı, kanallar değiştiriliyor. Sinekle mücadele için de çalışmalarımız başlatıldı” ifadelerini kullandı.

‘HARFİYEN YERİNE GELİYOR’

“Sen ya da ben yok Çeşme’de ‘biz’ varız” diyerek sözlerini sürdüren Kavasoğullar, “Zorlu fakat keyifli bir seçim döneminden geçtik. Parti ayrımı gözetmeden Çeşme’yi daha ileri taşımak için çalışıyoruz. Şu anda ilçe örgütü olarak ilk hedefimiz partimize hak ettiği bir ilçe binası kazandırmak. Çeşme Belediye Başkanımız Ekrem Oran’ın söz verdiği bütün projeler harfiyen yerine getiriliyor. CHP Çeşme İlçe Örgütü ve Çeşme Belediyesi vatandaşın her sorununa çare olmak için koordineli bir şekilde hareket ediyor. İnsanlarımızı dinleyip eksikleri belirleyip çözüm konusunda neler yapılabileceğini tespit ederek belediye birimlerine bilgiler veriyoruz. Belediyedeki arkadaşlarımız da sorunların çözümü noktasında hemen harekete geçiyor. Her şey Çeşme’yi daha güzel bir hale getirmek için…” diye konuştu.

Yağmur Gülü / Özel Haber

 

izmirde-deprem-tartismalari-alevlendi

İzmir’de deprem tartışmaları alevlendi: Uzmanları sessiz faylar korkutuyor

ak-partili-yasar-kirkpinar

“Hükümetle iş birliği halinde olun daha çok hizmet gelsin”