in ,

“Ciciş” Esra Ersoy 13 yaşındaki çocuğa cinsel saldırıdan gözaltına alındı, adli kontrolle serbest kaldı…

Ciciş kardeşler olarak bilinen Esra Ersoy, Bodrum’da bir otelde 13 yaşındaki çocuğun odasına girerek cinsel saldırıda bulunduğu iddiası “cinsel istismar” suçundan gözaltına alındı

cicis-esra-ersoy-13-yasindaki-cocuga-cinsel-saldiridan-gozaltina-alindi-adli-kontrolle-serbest-kaldi

Ciciş Kardeşlerden Esra Ersoy’un adı bir cinsel istismar olayına karıştı. Ersoy’un geçtiğimiz günlerde Bodrum Türkbükü’ndeki bir otelde 13 yaşındaki bir çocuğun odasına girerek cinsel istismarda bulunduğu ileri sürüldü.

Çocuğun olayı ailesine anlatması üzerine şikayetçi olunan Esra Ersoy’un gözaltına alındığı da iddia edildi. Nöbetçi mahkemeye sevk edilen Ersoy, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Konu hakkında Instagram hesabından açıklama yapan Esra Ersoy, şunları söyledi: “Geçtiğimiz gün 20’li yaşlarda gösteren ama 13 yaşında olduğu sonradan ortaya çıkan bir çocuğun cinsel saldırısına uğradım. Çocuk annesinden korkusundan olayı farklı anlatmış yaşı da küçük olunca sanki suçlu benmişim gibi gösterilmiş. Ayrıca o sırada yanımda kardeşim Ceyda Ersoy bile yoktu. Basın mensubu arkadaşlardan lütfen böyle ciddi bir konuda biraz hassas olmalarını rica ediyorum.”

Tele1

ozuslu-dogal-tasi-isleyip-dunya-piyasalarina-sunacagiz

Özuslu: Doğal taşı işleyip dünya piyasalarına sunacağız

porta-gaziemir-kapilarini-acti

Porta Gaziemir kapılarını açtı