in ,

Çocukların bayramlıkları Menderes Belediyesi’nden

Menderes Belediyesi tarafından Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına bayramlık kıyafetler hediye edilecek

cocuklarin-bayramliklari-menderes-belediyesinden

Menderes Belediyesi tarafından Kurban Bayramı öncesi çocuklar unutulmadı. Kültür ve sosyal işler müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında “Bu bayram bir çocuğu da siz giydirin” adıyla ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına bayramlık elbiseler hediye edilecek.

Son başvuru 27 Temmuz

Destekte bulunmak isteyen ve kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar, 0232 700 00 00-1019-1024-1952 numaralı telefonlardan veya Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne 27 Temmuz Pazartesi gününe kadar başvuruda bulunabilecekler.

Tüm yüzler gülsün diye

Herkesin sesi olmak için çalıştıklarını kaydeden Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ Bayramların birlik ve beraberliğin en yoğun yaşandığı günler olduğu bilinciyle Menderes’imizde de bu ruhu en iyi şekilde yaşamak ve yaşatmak için çalışıyoruz. Ramazan Bayramı öncesi ‘ Bu bayram bir çocuğu da siz giydirin’ adıyla kampanya yapmış ve evlatlarımızı mutlu etmiştik. Kurban Bayramı öncesinde de yine evlatlarımızın yüzünü güldürecek çalışmamızı hayata geçiriyoruz. İhtiyaç sahibi ailelerimizin evlatlarına bayramlık kıyafetlerini hayırseverlerimizin de desteğiyle Menderes Belediyesi olarak biz hediye edeceğiz. Her hanesinde mutlu, huzurlu insanların yaşadığı, tüm yüzlerin güldüğü bir Menderes için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

chp-coklu-baroyu-aymye-goturuyor

AYM, CHP’nin İnfaz Yasası başvurusunu reddetti

izmirde-kumar-oynayan-48-kisiye-sosyal-mesafe-cezasi

İzmir’de kumar oynayan 48 kişiye sosyal mesafe cezası