in ,

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bir davet de Deniz Yücel’den

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hafta sonu açılışını yapacağı Kuzey Ege Otoyolu’na davetinin ardından bir davet de Deniz Yücel’den geldi.

chpli-yucelden-cumhurbaskanina-davet

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda, kendisini saman ithalatı üzerinden eleştiren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eleştirilerine yanıt vermişti. Erdoğan ayrıca Kılıçdaroğlu’nu, cumartesi günü İzmir’de gerçekleştireceği Kuzey Ege Otoyolu açılışına davet etmişti. Erdoğan’ın açıklamaları üzerine CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı halk pazarına davet etti.

HALK PAZARI DAVETİ!

Yücel, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu, geçiş garantisi verildiği ve fahiş rakamlar belirlendiği için milletin geçemediği, sadece yolu yapanların “yolunu bulduğu” yeni bir yol açılışına davet eden Sayın Erdoğan’ı, yapılan her yol ve köprü sonrasında, daha da yoksullaşan ve AKP iktidarının “geçim garantisi” vermediği halkımızın sesine kulak vermeye, kendi seçeceği bir halk pazarına davet ediyorum. Gerçekleri görmeye ve duymaya, halkın gerçekleriyle yüzleşmeye cesareti varsa, buyursun gelsin.”

Yağmur Gülü

 

4-bin-cocuk-icin-stembus-devrede

4 bin çocuk için STEMBÜS devrede

ikicesmelikte-otopark-savaslari

İkiçeşmelik’te otopark savaşları