in ,

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan flaş yılbaşı ve eğlence açıklaması!

Cumhurbaşkanı, cuma namazı çıkışında yaptığı açıklamada yılbaşı eğlenceleri için, “Bunlara müsaade etmemiz mümkün değil” dedi

cumhurbaskani-erdogandan-flas-yilbasi-ve-eglence-aciklamasi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar Ömer Öztürk Camii’nde, cuma namazının ardından yaptığı açıklamada “(Rusya’yla ilişkiler) Aramızdaki ticaret hacmine baktığımız zaman hedeflerimize aynı kararlılıkla yürüyoruz, yürüyeceğimize de inanıyorum.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “(Rusya ile) Şu ana kadar sürdürdüğümüz münasabetleri temenni ederim ki yine aynı şekilde sürdürürüz.” diye konuştu.

Erdoğan, “Aşı olacağımı zaten Ayasofya Camisi‘nden bir cuma çıkışında açıklamıştım. Bu konuda tüm vatandaşlarımı da aynı şekilde bu hassasiyete davet ediyorum.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu tür partiler (yılbaşı) otellerde, villalarda olsun. Güvenlik güçlerimiz her türlü tedbiri alacak. Bunlara müsaade etmemiz mümkün değil.” şeklinde konuştu.

Erdoğan, Kadir Topbaş’ın sağlık durumuna ilişkin de “İnişli çıkışlı gelişmeler oluyor. Gün aşırı oğlu Hüseyin’le görüşüyorum. Rabb’imden şifalar diliyorum.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İsrail ile istihbari noktada münasebetlerimiz zaten kesilmiş değil, devam ediyor. Burada en tepe noktadaki kişilerle bazı sıkıntılar yaşıyoruz.” diye konuştu.

AA

ucak-kazasinda-olenlerin-kimlikleri-belirlendi

Üç kişinin öldüğü İstanbul’daki İzmir uçağı kazasında pilot kusurlu bulundu!

chpli-seyit-torundan-cok-sert-menemen-ve-kura-aciklamasi

CHP’li Seyit Torun’dan çok sert Menemen ve kura açıklaması