in ,

Deniz Yücel’den ‘cadı avı’ açıklaması

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel sosyal medya hesabı üzerinden, CHP’li isimlere açılan davalar hakkında açıklamalarda bulundu

deniz-yucel

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Av. Deniz Yücel sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. CHP’li Dila Koyurga‘nın gözaltına alınamsını ve diğer CHP’li isimlere hakaret davaları açılmasını eleştiren Yücel;

“1. Anlaşılan o ki, Saray ve Saray’a hizmet eden Akp’liler, Türkiye’de yıllardır artarak süren ekonomik kriz ve kendileri zenginleşirken halkın her geçen gün daha da yoksullaşması konuşulmasın diye, yeni suni gündemi İzmir üzerinden yaratmaya çalışıyorlar.

2. İktidarın cadı avcılığına özenen yöneticileri Türkiye’nin içler acısı ekonomik durumuna çözüm bulmak yerine, oturmuşlar sosyal medya arşivciliği yapmaya çalışıyor.
Bizler elbette iddia edilen konular hakkında incelememizi tamamlayıp, gereğini yapacağız.

3. Ancak kendi paralı trolleri ve yandaş medya kurumlarındaki tetikçileriyle, partimize ve genel başkanımıza ağza alınmayacak hakaret ve küfürleri edenler, bize ahlak dersi vermeye kalkınca komik duruma düşüyorlar.

4. Ülke yangın yeri… Her gün işsizler ordusuna binlerce kişi katılırken, sınav tarihlerindeki saçma değişiklikle gençlerimizin geleceğiyle oynanırken, Saray talimatlarıyla davalar açılıp, tutuklamalar yapılıyorken gündem değiştirme oyununuza düşmeyeceğiz.

5. Söz konusu hakaretse, memlekette kimse sizin elinize su dökemez.”

ifadelerini kullandı.

22-genelkurmay-baskani-karadayi-topraga-verildi

22. Genelkurmay Başkanı Karadayı toprağa verildi

kusadasinda-26-plaj-ve-marina-mavi-bayrak-aldi

Kuşadası’nda 26 plaj ve marina mavi bayrak aldı