in ,

Deniz Yücel’den ‘troll’ cevabı

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, sosyal medya hesabından Tunç Soyer’e sahip çıktı. Yücel, AK Parti kanadından Soyer’e yöneltilen ‘troll’ suçlamasını eleştirdi

baskan-yucel-1-mayis-mesajinda-ak-partiye-yuklendi

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Av. Deniz Yücel, sosyal medya hesabından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer‘e sahip çıktı. AK Parti kanadından ‘troll’ülkle suçlanan Soyer’i savunan Yücel şu ifadeleri kullandı:

Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Tunç Soyer’in sosyal medya hesaplarını yöneten bir kişi tarafından kendi hesabı yerine sehven başkanımızın hesabından yapılan ve kısa sürede silinen bir paylaşım, başka konuşacak konu yokmuş gibi dolaşıma sokuldu.

Troll dediğiniz sistem, partinize ait bir yöntem olup, ne partimizin ne de İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımızın trolle de algı yönetimiyle de işi olmaz. Kendinize trol koronuzla birlikte gülecek malzeme arayacağınıza, ekonomide ülkeyi getirdiğiniz ağlanacak duruma bakın!

Pandemi döneminde işsiz ve aşsız kalan, faturalarını ödeyemeyen yurttaşlarımızın dertlerine, bu zor günlerinde derman olmaya çalışın. Zira @tuncsoyer tam da bunu yapıyor!”

urla-ve-bornovada-orman-yangini-cikti

Urla ve Bornova’da orman yangını çıktı

turk-kizilayindan-hastanelere-yardim-paketli-destek

Türk Kızılay’ından hastanelere yardım paketli destek