in ,

Denizli’yi Antalya ve Muğla’ya bağlayan karayolu ‘kar’ nedeniyle ulaşıma kapandı

Denizli’de, kent genelinde akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı ulaşımı olumsuz etkiledi. Yoğun kar nedeniyle Denizli’yi Antalya ve Muğla’ya bağlayan karayolu çift yönlü olarak ulaşıma kapatıldı.

denizliyi-antalya-ve-muglaya-baglayan-karayolu-kar-nedeniyle-ulasima-kapandi

Denizli’de akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı, başta yüksek kesimlerde olmak üzere  kent merkezinde de etkili oldu. Kar, ulaşımı da olumsuz yönde etkiledi.

Yoğun kar yağışı nedeniyle Denizli’yi Antalya ve Muğla’ya bağlayan karayolunun Kazıkbeli ve Cankurtaran mevkisinde kaza yapan ya da yolda kalan araçlar nedeniyle yol, çift yönlü olarak ulaşıma kapatıldı. Denizli Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, kış lastiği olmadığı için yolda kalan araçları iterek kenara çekmeye çalıştı. Kayarak kaza yapan araçlar ise çekiciler tarafından çekildi. Şehir çıkışında önlem alıp yolu kapatan polis ekipleri, araçların geçişine izin vermedi. Karayolunda uzun kuyruklar oluştu. Karayolları ve belediye ekipleri yolu kar küreme ve tuzlama çalışmalarına devam ediyor. (DHA)

izmirde-dengesini-kaybederek-denize-dusen-75-yasindaki-yasli-kadin-kurtarildi

İzmir’de dengesini kaybederek denize düşen 75 yaşındaki yaşlı kadın kurtarıldı

izmirde-tarihi-ev-yangini

İzmir’de tarihi müstakil taş ev alevlere teslim oldu