in , ,

Depoda koronaya rağmen traş yapan berbere film gibi operasyon!

Koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında berber ve kuaförlerin geçici olarak kapatılmasına rağmen bir depoda müşterilerini tıraş eden berber polislerin baskınına uğradı.

depoda-koronaya-ragmen-tras-yapan-berbere-film-gibi-operasyon

Koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında berber ve kuaförlerin geçici olarak kapatılmasına rağmen bir depoda müşterilerini tıraş eden berber polislerin baskınına uğradı. Baskın görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

 

Koronavirüs (Kovid-19) pandemisine yönelik alınan kararlar kapsamında İçişleri Bakanlığı‘nın yayınladığı bir genelgeyle kuaförler ve güzellik salonları da geçici bir süreyle kapatılmıştı.

Kararın ardından yurdun birçok noktasında vatandaşlar gizlice traş oluyorlar. Bazı berberler evlerini kuaför yaptı bazı berberler de dışarıda ayarladıkları bir mekanda talepte bulunan vatandaşları kendi geçimlerini de sağlamak adına traş ediyorlar.

Son olarak bugün sosyal medyada dolaşan bir videoda polisler depoda gizli bir traşı daha yakaladılar. Polisin koşarak depoya girdiği operasyonda bir berber ve saçlarını kestiren bir vatandaş yakalandı.

buyuksehirden-sirket-yoneticilerine-korona-gorevi

Büyükşehirden şirket yöneticilerine korona görevi

3-aylik-bebekte-korana-suphesi

3 aylık bebek korona virüsüne yakalandı