in ,

Depremzede çocuklara moral etkinlikleri

Narlıdere Belediyesi, İzmir’de meydana gelen depremin ardından çadırlarda kalmaya başlayan çocuklar için etkinlikler düzenlemeye başladı. Afet bölgesine giden Nar Çiçekleri Anaokulu öğretmenleri; yüz boyama, hamur oyunu ve drama etkinlikleri ile çocuklara moral aşıladı. Başkan Engin “Depremin olumsuz etkilerini çocuklarımızın zihninden silmek için çalışıyoruz” dedi

depremzede-cocuklara-moral-etkinlikleri

ÇOCUKLAR İÇİN MOTİVASYON

Narlıdere Belediyesi’ne bağlı Nar Çiçekleri Anaokulu’nun öğretmenleri, Bayraklı’daki deprem bölgesinde açılan stantlarda çocuklar için moral etkinlikleri düzenlemeye başladı. Depremin olumsuz etkilerini silmek adına yapılan çalışmalarda; yüz boyama, hamur oyunları, drama etkinlikleri ve resim boyama etkinlikleri yapıldı, çocuklara patlamış mısır dağıtıldı.

“YARALARI BİRLİKTE SARACAĞIZ”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Çocuklarımız depremden çok fazla olumsuz etkilendi. Her yönden yıkıldık! Çocuklarımızın ve ailelerin hem fiziksel hem de sosyal eksikliklerini gidermeye çalışıyoruz. Moral etkinliklerimiz ile bir nebze de olsa çocuklarımızın yüzünü güldürmeye gayret ediyoruz. Yaraları birlikte saracağız” dedi.

oglunun-kaza-haberini-alan-baba-kalp-krizi-gecirerek-hayatini-kaybetti

Oğlunun kaza haberini alan baba kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti

riza-bey-apartmaninda-saygi-nobeti

Rıza Bey Apartmanında saygı nöbeti