in ,

Depremzedeler Karşıyaka’da huzurlu

Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Malatya, Adıyaman’dan gelen bin 150 aile Karşıyaka’ya yerleştirildi

kahramanmaras-depremzede

 Karşıyaka Kaymakamı Özkan Demir de, depremlerin ardından ilçede misafir edilen depremzedeleri ziyaret etti. Kaymakam Demir’e ziyaret sırasında, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu, İlçe Sosyal Hizmetler Müdürü Müge Hanay Ünveren, İlçe Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Muhittin Edirne eşlik etti.

Üzüntülü ailelere “geçmiş olsun” dileklerini ileten ve sorunlarını da dinleyen Demir “Bu yaraları hep birlikte saracağız. Devlet tüm imkanları ve kurumlarıyla her zaman sizin yanınınızda, kapılarımız sonuna kadar sizlere açık” dedi. 10 ailenin yerleştirildiği Ve Hotels Karşıyaka’da depremzedelerle birlikte öğle yemeğini yiyen Kaymakam Demir İkra ismindeki kız çocuğunu severek onun anaokuluna yerleştirilmesi için talimat verdi. Demir, 65 kişinin yerleştirildiği Best Western Premier Karşıyaka Otel’i de ziyaret ederken, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu, İlçe Sosyal Hizmetler Müdürü Müge Hanay Ünveren, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Muhittin Edirne depremzedelerin sorularını cevaplayıp her zaman yanlarında olduklarını belirtiler. Depremzedeler kendileri ile çok yakından ilgilenildiğini belirterek, Ve Hotels Karşıyaka ve Best Western Premier Karşıyaka Oteli yetkili ve sahiplerine teşekkür etti. (Haber Merkezi)

ozel-sektorden-konut-hamlesi-geliyor

19 adet dükkan kiraya verilecek

depremzede-esra-ikizlerini-dunyaya-getirdi

Depremzede Esra, ikizlerini dünyaya getirdi