Efelerli vatandaşları sanatla buluşturan EBŞT, ilçe sakinlerinin hayatına renk katmayı sürdürüyor. Efeler’in tiyatro emekçileri bu kez sahneye Hamdi’nin İşleri isimli orta oyununu sergilemek için çıkacak.

Janssen Türkiye "Farklı Renklerle Aynı Resimdeyiz" kampanyasıyla şizofreni konusunda farkındalığı artırıyor Janssen Türkiye "Farklı Renklerle Aynı Resimdeyiz" kampanyasıyla şizofreni konusunda farkındalığı artırıyor

Genel Sanat Yönetmeni Serkan Fırtına’nın koordinatörlüğünde, Ali Aslan’ın metnini düzenlediği, Tuncer Candan’ın yönettiği oyun, 16 Mayıs Perşembe günü saat 20.00’de Şükran Güngör Yıldız Kenter Tiyatro Salonu’nda sanat meraklılarının beğenisine sunulacak. Oyunun biletleri Efeler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Milli Aydın Bankası’ndan ücretsiz temin edilebilecek. Tiyatro severleri oyunu izlemeye davet eden Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin; “Sanat, uzun ve yorucu hayat yürüyüşünde nefes alabildiğimiz bir çiçek bahçesi. Belediyemizin sanat yüzleri, bahçeye bir çiçek daha dikmek için sahneye çıkacak. Değerli etkinliğe tüm hemşehrilerimi davet ediyorum” dedi.

Kaynak: İHA