in , ,

Efes Selçuk Belediyesi’nden 23 Nisan korteji

Efes Selçuk’ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı pandemiye rağmen coşkuyla kutlandı.  Efes Selçuk Belediyesi tarafından bu anlamlı gün sebebiyle günler öncesinden kentin her yanı bayraklarla donatıldı.

efes-selcuk-belediyesinden-23-nisan-korteji

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle düzenlenen resmi törende Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, çocuklarla birlikte Atatürk Anıtı’na çelenk koydu. Öğleden sonra ise Efes Selçuk Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik Araç Korteji, belediye bandosu eşliğinde kent sokaklarında dolaşarak bayram coşkusunu kentin dört bir yanına taşıdı. Efes Selçuk Belediyesi araç filosundan oluşan kortej marşlarla, şarkılarla kentin sokaklarından geçti.

 

 

Vatandaşlar balkonlarından bayraklarla ve balonlarla kortej coşkusuna eşlik ettiler. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Korteji, Küçük Emek’in isteği üzerine evlerinin önünden de geçti. Efes Selçuk’lu Küçük Emek, Başkan Sengel’den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda evinin önünden bando geçmesi isteğini gönderdiği bir mesajla duyurmuştu.

focada-23-nisan-pandemi-onlemleri-ile-kutlandi

Foça’da 23 Nisan pandemi önlemleri ile kutlandı

İzmir-Bornova-Turkan-ozilhan-Devlet-Hastanesi

101 kalem atölye, sarf malzemesi ve filtre satın alınacak