Menemen'de 15 Temmuz Şehitleri unutulmadı! Menemen'de 15 Temmuz Şehitleri unutulmadı!

Efes Selçuk Belediyesi, kentte yaşayan 7-14 yaş arası çocuklar için verimli bir yaz tatili geçirmelerini sağlamak amacıyla Yaz Okulu Kursları düzenliyor. Bu kurslar kültür sanat ve spor faaliyetleri ile çocukları desteklemeyi hedefliyor. Satranç, basketbol, piyano, bateri, halk oyunları, resim, kız futbolu, gitar, keman, cimnastik, voleybol, çello, orf ritim ve modern dans gibi çeşitli alanlarda açılacak kurslar için son başvuru tarihi 28 Haziran olarak belirlendi. Kurslar, Prof. Dr. İsmail Aka Kütüphanesi ve Sosyal Etkinlik Merkezi'ne yapılan başvurularla kayıt olunabilecek ve tamamen ücretsiz olarak sunulacak.

BU YIL İLK KEZ KIZ FUTBOL KURSU DAHİL OLDU

Efes Selçuk Belediyesi, yaz aylarında okulların tatil olmasıyla birlikte çocukların ve gençlerin kültür, sanat ve sporla iç içe olmalarını sağlamak için Yaz Okulu Kursları düzenlemeye devam ediyor. Bu yıl ilk kez kız futbolu kursunun da dahil olduğu program, özellikle halk oyunları ve modern dans gibi alanlarda büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Başvurular için İsmail Aka Kütüphanesi ve Tören Alanı Spor Birimi Ofisi'ne başvurulabileceği belirtilirken, kurslara katılım kontenjanlarla sınırlı olacak. Efes Selçuk Belediyesi, kurslara katılan çocukların ulaşımı ve gerekli malzemelerin temini konularında da destek sağlayacak.

Kaynak: Bülten