Bugün, Türkiye televizyon tarihinin unutulmaz karakterlerinden biri olan Bihter Ziyagil'in ölüm yıl dönümüydü. Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı karakterle izleyicilerin kalbinde taht kuran Beren Saat, etkileyici performansıyla Bihter'in derinliklerine ve çelişkilerine dokunarak unutulmaz bir iz bırakmıştı.

Aşk-ı Memnu, 2010 yılında KANAL D ekranlarında yayınlanmış ve büyük bir ilgi görmüştü. Bihter Ziyagil'in trajik öyküsü, aşkın ve tutkunun imkansızlığı üzerine kurulu olan dizi, Türk televizyonculuğunda bir dönüm noktası olarak kabul edilir.

UNUTULMAZ SAHNELERLE ANILDI

Bugün sosyal medyada, Bihter Ziyagil karakterinin hayranları ve Aşk-ı Memnu severler, onun unutulmaz sahnelerini hatırlayarak anma mesajları paylaştı. Bihter'in karşı konulamaz çekiciliği ve yaşadığı içsel çatışmalar, izleyiciler üzerinde hala güçlü bir etki yaratmaya devam ediyor.

İbrahim Tatlıses hastaneden taburcu oldu! İbrahim Tatlıses hastaneden taburcu oldu!

24 Haziran, Bihter Ziyagil'in hayata veda ettiği tarih olarak her sene hatırlanıyor ve hayranları tarafından sosyal medya hesaplarında onun anısına mesajlar paylaşılıyor.

Bihterin 14. Ölüm Yıl Dönümü (2)

HAYRANLARIN PAYLAŞIMLARI BİHTER’İ UNUTTURMUYOR

Bihter Ziyagil'in hikayesi ve karakteri, dizinin yayınlandığı dönemden bu yana geniş bir hayran kitlesine sahip olmuş, sosyal medya platformlarında ve çeşitli dijital platformlarda sürekli olarak tartışılan ve anılan bir karakter olmayı başarmıştır.

Özellikle Twitter'da, Bihter Ziyagil'in ölüm yıl dönümü dolayısıyla birçok yorum ve anma mesajı paylaşıldı. Hayranlar, Bihter'in unutulmaz sahnelerini ve karakterinin derinliklerini yeniden keşfetmenin yanı sıra, Aşk-ı Memnu dizisinin etkilerini ve Beren Saat'in performansını da paylaşarak günü anlamlandırdılar.

Bihterin 14. Ölüm Yıl Dönümü (3)

Kaynak: Milliyet