in ,

Ege Telgraf 61 yaşında: Haber aşkıyla nice senelere

Yayın hayatına 1959 yılında ‘Demokrat Ege’ adıyla başlayan ve 10 Ağustos 1960’da da adını ‘Ege Telgraf’ olarak değiştiren gazetemiz, bu yıl 61’inci yaşını kutladı. Ege Telgraf ekibinin tam kadro olduğu gecede, kent siyasetinin önemli isimleri de bizleri yalnız bırakmadı

Ege-Telgraf-61-yasinda

Ege Telgraf’ın kuruluş yıldönümü olan 10 Ağustos’ta Motto Garden Urla’da düzenlenen gecede coşku hakimdi. 61’inci yılı kutlamaktan mutluluk duyduğunu söyleyen gazetemizin Genel Yayın yönetmeni Aylin Suphandağlı, yanında oldukları için Ege Telgraf Ailesi’ne ve dostlarına teşekkür etti.

Ailece, dostları, yazarları ve gazete ekibiyle bir arada olmanın kendisini gururlandırdığını söyleyen Suphandağlı, “Her sabah aynı heyecanla çıktığımız haber yolculuğumuzda güzellik ve sorumlulukla en güzel işlerin altına imza atıyoruz. Bundan sonraki yıllarda da hiç azalmadan ve aksine her geçen gün daha da çoğalıp güçlenerek, birlikte nice yıllara… İyi ki geldiniz. İyi ki bizimlesiniz ve ailemizin bir üyesisiniz. Sizler bizimle olduğunu sürece daha nice 61 seneler geçirir Ege Telgraf Gazetesi” diye konuştu.

Ege-telgraf-ekip Ege-Telgraf-kizlari

61’inci yıl kutlaması için bir araya gelinen gecede haberleriyle gündemin nabzını tutan muhabirlerden tutun da kalemiyle gazeteye değer katan yazarlara kadar Ege Telgraf Gazetesi ekibi kadar tam kadro yerini aldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Aziz Kocaoğlu, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, CHP İzmir Milletvekilleri Tacettin Bayır, Atilla Sertel ve Kani Beko, TGS İzmir Şube Başkanı Halil İbrahim Hüner, APİKAM Koordinatörü Gazeteci Hasan Tahsin Kocabaş da bu güzel gecede Ege Telgraf Ailesi’ni yalnız bırakmadı.

kemer-izbanda-42-yasindaki-adam-intihar-etti

Kemer İZBAN’da 42 yaşındaki adam intihar etti!

moloz-ekipleri-ciglide-is-basinda

Moloz ekipleri, Çiğli’de iş başında!