Ege Üniversitesi (E.Ü) Spor Bilimleri Fakültesi, 28. dönem mezunlarını büyük bir coşkuyla uğurladı. Mezuniyet töreni, Prof. Dr. Yusuf Vardar-MÖTBE Kültür Merkezi'nde gerçekleşti ve törene E.Ü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Ersan, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Timuçin Gençer, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Gülbin Rudarlı, Uluslararası Cimnastik Hakemi Öğr. Gör. Mehmet İnce, Spor Psikolojisi Uzmanı Doç. Dr. Mustafa Engür, akademisyenler, öğrenciler ve aileler katıldı.

İzmir'de AK Parti İl Gençlik Kolları, 15 Temmuz 'Demokrasi Yürüyüşü' düzenledi İzmir'de AK Parti İl Gençlik Kolları, 15 Temmuz 'Demokrasi Yürüyüşü' düzenledi

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Ersan, konuşmasında Ege Üniversitesi'nin Ar-Ge odaklı eğitim ve araştırma faaliyetleriyle toplumun ihtiyaçlarına cevap veren köklü bir eğitim kurumu olduğunu vurgulayarak mezunlara başarılar diledi. Ersan, Atatürk'ün sözlerinden yola çıkarak, mezunların ecdadlarının mirasını taşıyarak büyük işler başaracaklarına olan inancını dile getirdi.

DAİMA POZİTİF, YAPICI VE MÜTEVAZI

Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Timuçin Gençer ise, Ege Üniversitesi'nin bilim dünyasına katkı sağlayan köklü bir kurum olarak önemli bir rol üstlendiğini belirtti. Spor Bilimleri Fakültesi'nin uluslararası standartlarda eğitim ve araştırma faaliyetleri yürüttüğünü vurgulayan Gençer, mezunlarına işlerine sıkı sıkı sarılmaları, daima pozitif, yapıcı ve mütevazı olmaları tavsiyesinde bulundu. Tören, Spor Bilimleri Fakültesi mezunlarına yapılan teşekkürler ve kep atma töreniyle son buldu, mezuniyet coşkusu doyasıya yaşandı."

Kaynak: Bülten