İzmir’de 4 Haziran 2024 tarihinde Ege Bölgesi’nin önde gelen Derneklerinden Ege Küçük ve Orta Büyüklükte İşletmeler Derneği EGEKOBİDER, uzun bir aradan sonra Kahvaltı Buluşmaları programına yeniden başladı. Keyifli bir atmosferde gerçekleşen etkinlikte, iş dünyası temsilcileri bir araya gelerek önemli işbirlikleri üzerinde görüş alışverişinde bulundu.

Whatsapp Image 2024 06 06 At 16.26.47 (2)

Kahvaltı Buluşması’nda öne çıkan başlıklar şöyle:

Benzin ve motorin fiyatlarına yeni zam yolda Benzin ve motorin fiyatlarına yeni zam yolda

EGEKOBİDER Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Bilek, “Gücümüz İşbirliğimiz Kadardır” sloganıyla açılış konuşmasını yaptı. Bilek, dijitalleşme ve sürdürülebilirliğin tüm alanlarda giderek daha kritik hale geldiğini vurgulayarak, bu konularda üyelerinin bilgi ve deneyim paylaşımını artırmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Whatsapp Image 2024 06 06 At 16.26.47 (3)

Etkinliğin devamında EGEKOBİDER Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Bilek, BASİFED (Batı Anadolu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu- Yönetim Kurulu Başkanı Semiha Güneş’e teşekkür etti. TURKKONFED çatısı altında oluşturulan yeni komisyonların, tüm paydaşların işbirliğini güçlendirerek bölgesel kalkınmaya katkı sağlayacağını belirtti.

Whatsapp Image 2024 06 06 At 16.26.46

Kahvaltının Sponsoru Dinamoplus şirketinin yöneticileri Erdost Onur Bektaş ve Okan Yiğit, Dinamoerp ve Dinamoaps hizmetinin sunumlarını gerçekleştirerek katılımcıları bilgilendirdi.

Whatsapp Image 2024 06 06 At 16.26.46 (1)

Kahvaltının sonunda Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Bilek tarafından yeni üyelere rozet takdim töreni gerçekleştirildi.

Kaynak: Bülten