in ,

EGİAD’dan Başkan İduğ’a ziyaret

EGİAD Başkanı Mustafa Aslan ve yönetim kurulu üyeleri, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’u ziyeret etti

egiaddan-baskan-iduga-ziyaret

EGİAD (Ege Genç İş İnsanları Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aslan ve yönetim kurulu üyeleri, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’u ziyeret etti. Bornova’yı büyütme hedefiyle yaptıkları çalışmaları anlatan İduğ, kentteki tüm kurumlar ve sivil toplum toplum kuruluşları ile olduğu gibi EGİAD ile de işbirliği yapmaya hazır olduklarını söyledi.

600’den fazla sivil toplum kuruluşunun faaliyet gösterdiği Bornova’nın bir sanayi kenti olduğunu ifade eden Başkan İduğ, “Çok sayıda sanayi sitesi ve sanayi kuruluşunun bulunduğu Bornova’da iş insanları ve esnafımızla el ele verdik. Onların işlerini kolaylaştırmak için Bornova’nın merkezinde İZTO ve EBSO’nun şubelerini açıyoruz. Altın Bilezik projemizle iş arayanlarla işçi arayanları aynı platformda buluşturuyoruz. İş dünyasının önemli bir aktörü olan EGİAD ile de pek çok konuda birlikte hareket edebiliriz. Kentimize katkı sağlayacak her projeye açığız” diye konuştu.

EGİAD Başkanı Mustafa Aslan da Bornova Belediyesi’nin kısa sürede çok önemli projeler hayata geçirdiğini belirtirek, “İş dünyasından gelen biri olarak vizyoner bakış açınızı ortaya koyuyorsunuz. Genç iş insanları olarak başta sosyal projeler olmak üzere her alanda sizlerle işbirliği yapmak bizim bize büyük mutluluk verecektir” dedi.

baskan-selvitopu-endiseye-gerek-yok

Başkan Selvitopu: Endişeye gerek yok

narliderede-toplu-sozlesme-sevinci

Narlıdere’de toplu sözleşme sevinci