in ,

Ekrem İmamoğlu’ndan İzmir’e mesaj: Gelip Soyer başkanımla görüşeceğim!

İmamoğlu, karantinasını bittiğinde İzmir’e gideceğini açıkladı, “Sevgili Tunç Soyer başkanımla varsa bir ihtiyaç onu görüşeceğim” dedi

ekrem-imamoglundan-izmire-mesaj-gelip-soyer-baskanimla-gorusecegim

Covid-19 nedeniyle Amerikan Hastanesi’nde tedavi gören İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, taburcu oldu. “Tedavi gördüğüm hastaneden ayrılıyorum” diyen kendisiyle ilgilenen sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

İmamoğlu hastane önünde yaptığı açıklamada, “Yüksek ateşle Amerikan Hastanesi’ne gelmiştim. 10 gün sonra taburcu oluyorum. Ateşim 4 gün sürdü, başka semptom görülmedi” ifadesini kullandı.

İmamoğlu’nun açıklamaları şöyle:

“Hayatımda ilk defa bu kadar uzak kaldım. Sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum. 10 günü aşkın süredir görmediğim aileme uzaktan da olsa kavuşacağım. 4 gün daha karantina sürecim devam edecek. Hastalığın bulaşı yoğun bir şekilde devam ediyor. Toplumun bütün kurallara uymasını istiyoruz. Bu hastalığa yakalanmamak en doğrusu. Bütün vatandaşlarımızı kurallara uymaya devam ediyorum. Başta deprem olmak üzere şehrimizle ilgili tüm unsurları takip etmeye devam edeceğim. Karantinam biter bitmez İzmirli vatandaşlarımızın acılarını paylaşacağız.”

“Başta deprem olmak üzere şehrimizle ilgili tüm unsurları takip etmeye devam edeceğim. Karantinam biter bitmez İzmirli vatandaşlarımızın acılarını paylaşacağız. Sevgili Tunç Soyer başkanımla varsa bir ihtiyaç onu görüşeceğim.”

Nişantaşı’nda yaşayan bir vatandaş, deprem toplanma alanımıza AVM yapılmasını istemediklerini söyledi. Konuyu yakından takip ettiklerini anlatan İmamoğlu, “Daha sağlıklı bir ortamda konuyu konuşacağız” yanıtını verdi.

Tele1

down-sendromlu-ceren-elleriyle-ordugu-battaniyeyi-izmire-gonderdi

Down sendromlu Ceren elleriyle ördüğü battaniyeyi İzmir’e gönderdi

saglik-memuru-nobete-gitmek-icin-hazirlanirken-depreme-yakalandi

Sağlık memuru, nöbete gitmek için hazırlanırken depreme yakalandı